PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=539509}
6,3 313 tys. ocen
6,3 10 1 313462
6,0 44 krytyków
Sala samobójców
powrót do forum filmu Sala samobójców

Wszyscy moi znajomi podchodzą tak do tego incydentu na judo. Że niby Dominik się wyrywał itp. No ale przecież Alex nie dotykał go w żaden gorszący sposób no a to z kolanem to wydaje mi się że inaczej nie udało by mu się go przytrzymać..
A jakie jest wasze zdanie ?

ocenił(a) film na 10
endorfinamalina

No cóż ja sama nie wiem jak na to patrzeć. Ale myślę że było pół na pół. Niby Dominik mu się wyrywał no ale z drugiej strony było mu dobrze (chodzi tu o szczytowanie).

użytkownik usunięty
mementomori9595

czasem szczytowanie nie powoduje że jest człowiekowi dobrze, takimi przykładami są właśnie gwałty. żeby było komuś dobrze w czasie dochodzenia musi czuć się bezpieczny, kochany, i spokojny, a w przypadku Dominika tak nie było, co można zauważyć w ucieczce z treningu, krzyk, złość. Szczytował a czuł się jak sz***a

No ale nie doszło między nimi do stosunku więc nie można nazwać tego gwałtem. To nawet nie podchodziło pod molestowanie.

użytkownik usunięty
endorfinamalina

Wiem że pomiędzy Aleksem a Dominikiem nie doszło do gwałtu

ocenił(a) film na 10

endorfinamalina- dałaś mi teraz powód do namysłu no bo w sumie jest tak jak Ty mówisz.. Zgadzam się z Toba i z Twoimi znajomymi. taka prawda. jejciu, teraz dopiero się skapnęłam....

pynior

:)