PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=132451}

SEXiPIStOLS

Bandidas
6,3 37 247
ocen
6,3 10 1 37247
3,7 3
oceny krytyków
SEXiPIStOLS
powrót do forum filmu SEXiPIStOLS

Ktoś sobie chyba żarty stroi z tym tłumaczeniem, głupszego chyba się nie dało wymysleć...

T_M_K

myslę, że jakby się postarali, wymyślili by coś głupszego:P co nie zmienia faktu, że... OŁ MAJ GAD! to naprawdę najgłupsze "tłumaczenie" tytułu filmu z jakim się do tej pory spotkałem......... SEXiPISTOLS? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D

ocenił(a) film na 5
mhkmf

moim zdaniem powinno zostać 'Bandidas'. Byłoby najlepiej...ale ten tytuł to porażka ;/

Kristofer

zgadzam się Bandidas było by dobry tytułem, a SEXiPISTOLS jest beznadzejny!!!!! naprawdę nie wiem kto zajmuje sie tłumaczeniem tytułów.

pani_pasztetowa

Niestety gdzie jeden tytuł lepiej się sprzeda(np. USA,w Azji pewnie jest jeszcze komiczniejszy;),inaczej bedzie odbierany u nas(w Europie).

mhkmf

seksowne pistoleterki (czyli seksowne posiadaczki pistoletów)

T_M_K

Tutaj trzeba chyba usprawiedliwić polskich dystrybutorów. Prawdopodobnie ten tytuł funkcjonuje oficjalnie jako alternatywny, bo np. w sąsiednich Czechach i Słowacji brzmi bardzo (!) podobnie do polskiego tłumaczenia - " Sexi Pistols".

T_M_K

THEiCLASH byłoby lepiej. wzięli się za punk rocka?

Althea

o tak, następny western będzie się nazywał 'BUZZiCOCKS'. nie no, sex pistols wmieszali w jakieś przygodówki. czuję się urażona, bo to jeden z moich ulubionych zespołów.

użytkownik usunięty
green_agata

Jezuu... Co kretyn dał takie tłumaczenie :|
już myślałam, ze jakiś nowy film o Sex Pistols zrobili... a tu dupa... po prostu jakieś debilstwo tak nazwali -_-'

T_M_K

ktoś tu se robi jaja z sex pistols!!jak mozna wogóle... o cześć ozzie

Nathalia

Za każdym razem, kiedy widzę ten tytuł, mam nadzieję, że to coś o Sex Pistols, ale NIE! To tylko nasi tłumacze i jeden z ich "mądrzejszych" pomysłów...

użytkownik usunięty
T_M_K

tytuł jak z taniego poronosa na zachodzie :D:D (lol2) buahahahaha

polscy tlumacze tlumaczą angielski tytul na angielski tytul ? cuż za bardzo pomyslowa pomyslowość? pogratulować ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones