PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1144}
6,0 16 tys. ocen
6,0 10 1 16084
4,6 8 krytyków
Słodko gorzki
powrót do forum filmu Słodko gorzki

przecież jest dopiero w liceum

ocenił(a) film na 7
takkis

Przecież są w klasie maturalnej, a w tamtym czasie prawko się robiło już w wieku 17 lat.

ocenił(a) film na 7
takkis

no ja miałem 3 miesiące przez 18tką zrobione, a na studniówkę pojechałem samochodem takie czasy :)

ocenił(a) film na 9
takkis

Całą czwartą klasę przejeździłem samochodem:) Kurs można było robić w wieku 16 lat - egzamin jak się skończyło 17cie. Tak więc jeden kumpel już w 2giej klasie miał prawko i reguralnie jeździł maluchem. Poniatowski ma jakiegoś SUVA/terenówkę - znaczy że synalek jakiegoś dawnego partyjniaka po 89r. biznesmena...

aliveinchains

To było możliwe, ja w trzeciej i czwartej klasie jeździłem do LO własnym samochodem (Maluchem od ojca, żeby nie było że próbuję "przybujać"). Prawko było wtedy faktycznie od 17 roku życia. Robiłem je w wakacje między 2gą a 3cią klasą.

Swoją drogą moja klasa w LO była jedyną gdzie 4 osoby jeździły samochodami (3x Maluch, 1x Polonez). Teraz pewnie w warszawskich ogólniakach to może 4 osoby na cały rocznik jeżdzą autobusem a reszta furami nie mniejszymi niż VW Golf.

A na studniówkę własnym samochodem to jednak ryzyko (%), my w komplecie taxami (choć po dwie pary na taxi, redukcja kosztów:) Fajne były te lata 90te :)