PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9913}

Słodki listopad

Sweet November
7,3 103 tys. ocen
7,3 10 1 103276
5,2 13 krytyków
Słodki listopad
powrót do forum filmu Słodki listopad

Kiedy czytam Wasze wypowiedzi to nie moge sie nadziwic, ze tak slabo oceniacie film. Dla mnie jest on poprostu Boski! Wspanialy! Naprawde cudowny! Bardzo wzruszajacy. Uwielbiam wzruszajace filmy, a ten byl naprawde wyjatkowy. Caly czas chce mi sie plakac gdy o nim mysle. Bardzo przezylam rozstanie Sary i Nelsona, poniewaz przez caly czas trwania filmu bylam pewna, ze zakonczy on sie szczesliwie. Obsada filmu zupelnie nie wplynela na moja opinie. Uwazam ze film jest doskonaly i polecam go kazdemu, kto lubi romantyczne i wzruszajace historie.

madzio

ciągle to samo
Uważam, że na ten temat został lepiej zrealizowany film "Miłość w Nowym Jorku" z Winoną Ryder i Richardem Gere. Jest bardziej wzruszający. Kto się ze mną zgadza?

beti

eee
ja sie nie zgadzam, mnie jednak duuzo bardziej wzruszyl "Slodki Listopad" :)

użytkownik usunięty
madzio

aaa
Jeśli chcesz się naprawdę wzruszyć polecam "Szkołę uczuć" na podstawie powieści Nicholasa Sparksa.

beti

absolutnie!
Nie mogę się zgodzić, Miłość w Nowym Yorku nie dorasta choćby do pięt Sweet November. Chociaż ogólnie nawet lubię zarówno Winonę, jak i Geera, tak w w/w filmie byli nieoryginalni, a sama fabuła, a conajmniej jej realizacja wydaje mi się znacznie gorsza niż w Sweet Nowember.

ocenił(a) film na 10
katarzynabrewinska

Słodki listopad najlepszy!
Miłość..........może być
Szkoła uczuć BEZNADZIEJA!

użytkownik usunięty
madzio

Słaby film,nawet bardzo.Historia miłości,która nie zapada w pamięci. Sytuacje i emocje głównych bohaterów były bardzo sztuczne i wymuszone i taka atmosfera utrzymuje się już do końca.Nie polecam!!!

ocenił(a) film na 10
madzio

W stu procentach się z Tobą zgadzam. Mam sporo filmów, które uważam za naprawdę dobre i mogłabym je oglądać na okrągło, ale od kiedy obejrzałam "Słodki listopad", nic mnie tak nie zachwyciło. A końcówka... No cóż, nie wszystko dobrze się kończy w życiu. Strasznie płakałam przy zakończeniu. Żaden inny film mnie tak nie wzruszył. I to jest chyba jego największy atut.

jamerka

cudo, cudo, cudo! po obejrzeniu nie mogłam dojść do siebie, płakałam chyba z godzinę:p przepiękny, wzruszający, mówiący o rzeczach niezwykłych. oczywiście daję 10/10 :)

ocenił(a) film na 5
asik91_2

Są gusta i guściki. Film był kiepski... o kobiecie która ma problem psychiczny zniszczyła facetowi życie wywróciła go do góry nogami, zmieniła każdy tryb jego myślenia żeby mu na koniec powiedzieć Hmmm wiesz co to się nie uda i nie możesz być przy mnie właśnie dlatego że tak strasznie mnie kochasz a jak tak strasznie kocham Ciebie, że nie możemy być razem... AAaaa żegnaj ukochany zawiązuje Ci szalik na oczy żebyś mnie nie znalazł... Żenada...

ocenił(a) film na 6
Ferrara666

A Ty sie uwazasz za tego z Gustem?

Film nie jest zly, pelen uczuc i emocji, ale - ze sie tak wyraze - dupy nie urywa. Jesli chodzi o przyklady filmow, ktore wzruszyly mnie o wiele bardziej - Notebook, The Fountain.

ocenił(a) film na 5
Anoia

Obejrzyj sobie Billy Elliota i powiedz mi, że Fish Tank to dobry film... jest tandetny i o niczym nie ma w nim nic ciekawego i nie przedstawia żadnych wartości. Nie uważam się za tego z gustem. Uważam że ten film to szmira.

ocenił(a) film na 5
Ferrara666

Przepraszam pomyliłem film:D tak czy siak film jest średni... fakt faktem Fish Tank to dopiero chłam :D

ocenił(a) film na 7
Anoia

A mnie Słodki Listopad bardzo poruszył, a Notebook zawiódł.