PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=807159}
6,3 10 792
oceny
6,3 10 1 10792
5,9 36
ocen krytyków
Słodki koniec dnia
powrót do forum filmu Słodki koniec dnia

szkoda czasu na słuchanie politycznych wywodów jandy, złą włoszczyną, pochwała emigrantów i arabstwa, dobra na debaty w parlamencie europejskim, ale mnie drażnią, nie po to idę do kina żeby słuchać lewactwa, film broni sie piekna sceneria włoskiej prowincji i kasią smutniak jak zwykle mądrą i piękną, pani jandzie, która w nocy nosi okulary przeciwsłoneczne, już dziękujemy....czas na emeryturę i odchudzanie

ocenił(a) film na 9
brenner_haraldingo

Film może ci się nie podobać, ale argumenty ad personam są nie na miejscu

ocenił(a) film na 3
Agatonik

to ja decyduje co jest na miejscu, a co nie jest i nie twoja to brocha, pilnuj swojej

ocenił(a) film na 9
brenner_haraldingo

a ja decyduję, co mi się podoba a co nie i co do kogo napiszę
jak nie masz klasy, to licz się z uwagami

ocenił(a) film na 3
Agatonik

to jest forum o filmie, a nie o mnie, wiec trzymaj się tematu filmu, bo łamiesz regulamin

brenner_haraldingo

Faktycznie film prezentuje męczącą manierę patrzenia na rzeczywistość oczami twórcy mocno zideologizowanego w kierunku lewicowym. Zgodnie z tą manierą to Europa ma się zmienić, natomiast ci którzy tu przypływają na pontonach nie, oni są zawsze pokazywani niczym biedne, zbłąkane aniołki.

ocenił(a) film na 3
burlan

w filmie pada tekst, ze oni tu przypływają, bo szukają wolności, gdy tymczasem nawet małe dziecko wie, ze przypływają nic nie robić, tylko korzystać z opieki socjalnej bogatych krajów europy i na dodatek nie mają ochoty się integrować, co poznała już poprawna politycznie i "opiekuńcza" Skandynawia

brenner_haraldingo

Kłamca jesteś. Brzmienie tej kwestii to " szukają wolności Europejczyków od prawdy"..Czego sam jesteś przykładem..No ale Podlasie to już Azja.

brenner_haraldingo

...napisał ziutek z Podlasia po ćwiartce likieru wiśniowego nabytego po zainkasowaniu "pińcet plus"....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones