PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=807159}
6,3 10 790
ocen
6,3 10 1 10790
5,9 36
ocen krytyków
Słodki koniec dnia
powrót do forum filmu Słodki koniec dnia

Obejrzałem go właśnie na festiwalu Kino na Granicy i jak dotąd jest to najsłabszy film na kilkanaście obejrzanych. Zmarnowany potencjał i wyjątkowo słaba gra Jandy, uważającej się najwyraźniej za królową ekranu!

ocenił(a) film na 2
Prochowski3

Oceniam podobnie. Też jestem po projekcji festiwalowej w Cieszynie. Bardzo słaby i przede wszystkim dziwny film. Po zakończeniu przyszło mi do głowy pytanie: o czym w ogóle jest ten film? A rola Jandy bezbarwna, słaba. Widać, że odrywa kupony od dawnej od wcześniejszej świetności...

misiek_maciek_2

Ja dopiero zobaczę za kilka dni, ale skoro takie macie opinie, to ciekawi mnie za co Janda dostała nagrodę na Sundance ?

ocenił(a) film na 6
Prochowski3

Nonsens, ja uważam, że to tylko Ty uważasz, że ona uważa się za królową ekranu. I to diametralnie zmienia postać rzeczy.
Film niezły ale najważniejsza jest kwestia naszego stosunku do innych.

ocenił(a) film na 3
Treh

Zgadzam się, oczywiście. To jest moje własne, indywidualne odczucie, chociaż jak już przeczytałem tu i ówdzie, inni tez tak odebrali. Ale nie nie będę wchodził w polemikę z innym odbiorem tego filmu, czy rolą K. Jandy.

ocenił(a) film na 3
Treh

Wystarczy posłuchać jej wypowiedzi z ostatnich lat. Babka wpadła w megalomanię, sfiksowała i bredzi jak potłuczona. A jej gra w tym filmie to jest jakiś dramat na poziomie "Pamiętników z wakacji".

ocenił(a) film na 6
Alex303

treść

ocenił(a) film na 6
Alex303

Aha, czyli do oceny roli Jandy w tym filmie przywołujesz jej wypowiedzi z ostatnich lat. I kto tu bredzi jak potłuczony?

ocenił(a) film na 3
Treh

Jak masz problem z przeczytaniem ze zrozumieniem jednego, prostego zdania, to proponuję wrócić do podstawówki. W którym miejscu napisałem, że jej denna gra aktorska w tym filmie ma coś wspólnego z jej wypowiedziami?

ocenił(a) film na 6
Alex303

Mam wracać do podstawówki, żeby wyrównać poziom? Dziękuję, poczekam aż ją sam skończysz. Zmądrzejesz, zaczniesz rozumieć proste teksty.

ocenił(a) film na 6
Alex303

Gdyby słowa powiedziane poza filmem nie miały znaczenia dla Ciebie, to czy byś o nich wspominał?

Jest jasne (zwłaszcza gdy, jak ja, przeczyta się sporo twoich wypowiedzi), że poglądy aktorów mają dla ciebie pierwszorzędne znaczenie w ocenie roli. Praktycznie nie stosujesz innego kryterium.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
Alex303

Nie wiem, jak bardzo, bo tak nie piszę. :)

Mówisz, że na wyzwiska masz czas, a twoja dziewczyna ceni w tobie umiejętność nienapisania ŻADNEGO rzeczowego posta przez kilka lat obecności na forum? Imponuje jej to? :)

ocenił(a) film na 6
Alex303

Bardzo cięte riposty, zero konkretu. To jakby jak zwykle. A może kiedyś zaczniesz z konkretami?

ocenił(a) film na 6
Alex303

Zasadniczo poczytałem TWOJE wypowiedzi z ostatnich kilku lat. Ty nie tyle popadłeś w megalomanię, ile musisz być ciężko chory i skrajnie sfrustrowany. Mniej więcej w połowie przypadków nazywasz ludzi debilami, aktorów komuchami i lewakami, nie udało mi się - mimo prób - znaleźć nawet jednej twojej próby pisania rzetelnie o filmie. W nielicznych postach piszesz, że coś ci się podoba albo masz to za gniot, nigdy, zupełnie nigdy nie ma argumentu. :)

ocenił(a) film na 4
Prochowski3

Również uważam, że słaby film. Widziałem go, jak kinoman powyżej, na KnG i jest to jeden, dosłownie z dwóch, trzech filmów, na których się nudziłem. Aktorzy nie byli wiarygodni i do tego to lokowanie produktu...

ocenił(a) film na 5
wypoor

No właśnie to "lokowanie..." - też mną nieco telepało. ;-)

wypoor

Ja to samo!!! Ledwo wysiedziałam na KnG w kinie!!!!!!!!!!!!!! Koszmar!

ocenił(a) film na 3
Prochowski3

bardzo słaby pusty na siłę nadymany No i aktorsko grany niespójnie chaotycznie. No i to oszpecenie się zabiegiem botoksu górnej wargi pani Jandy. Po co. Dramatycznoe straciła przez to mimika i stała się niezmiernie sztuczne.

Prochowski3

Janda gra Jandę czyli siebie, jak na prawdziwą gwiazdę przystało ;)

echtom

mega-gwiazdę
arcy-gwiazdę
gwiazdę di tutti gwiazdy :)

tylko jej ktos ciągle sr_ na łeb...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones