PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=807159}
6,3 10 790
ocen
6,3 10 1 10790
5,9 36
ocen krytyków
Słodki koniec dnia
powrót do forum filmu Słodki koniec dnia

Puste

ocenił(a) film na 3

Strasznie to puste i naciągane Borcuch nie reżyseruje jak jest Borcuch Bloom nie brzmi jak Bloom Janda nie gra jak Janda i do tego tak górna warga ostrzyknięta botoksem pozbawiła ją całkowicie mimiki. Smutne szkoda

ocenił(a) film na 7
a_bolew

Jak już o czymś piszesz to nie powielaj mitów: w usta wstrzykuje się kwas hialuronowy, nigdy nie botox. A od kwasu(wypelniacza) nic się nie paraliżuje.

a_bolew

Obejrzałem ten film, miałem po nim kilka przemyśleń - tych dotyczących polityki i obecnych czasów - to jest bardzo szeroki temat, tylko zaznaczam, że oglądając uważnie, da się wyciągnąć pewne wnioski. Pierwszy raz w filmie, miałem do czynienia z wątkiem romantycznym pomiędzy kobietą będącą już babcią, a mężczyzną bardzo młodym, których dodatkowo znacząco różni status społeczny i finansowy. Coś zupełnie innego niż przyjęty schemat. Jak dla mnie - warto.

ocenił(a) film na 3
wonderpilot

A jakiż to wątek romantyczny przecież Ta kobieta jest babcią ma kochającego męża córkę wnuczkę a wieczorami jeździ do arabskiej knajpki puszczać się z młodym egipcjaninem dorabiając do tego sobie jakąś absurdalną ideologie. Bardzo romantyczne pouczające

ocenił(a) film na 3
a_bolew

o to to to to to

wonderpilot

Nie takie znów oryginalne, raczej wariacja na temat: podstarzała turystka z Europy i "habiś".

a_bolew

Oglądałam film w dużym skupieniu; historia zdołała mnie zaciekawić już na początku, napięcie urosło. Do samego końca byłam zaciekawiona, po prostu się wciągnęłam. Myślę, że dzięki temu skupieniu wyłapałam sporo interesujących motywów, aspektów, znaczeń... Dużo treści zostaje tam wypowiedziana miedzy słowami, co sobie cenię.

julitt_wander

filmweb - wylęgarnia troli :)

ocenił(a) film na 7
a_bolew

Zanim zaczniesz bawic sie w krytyka filmowego, moze bys poczwiczyl interpukcje?

ocenił(a) film na 3
prg197

Przykro mi ale nie wiem co to interpukcja. Coś od pukania?
A może na temat filmu?

a_bolew

Niestety mnie też ten film nie porwał. Sceny oderwane jedna od drugiej, miało być jak dawnym dobrym wloskim kinie. Niestety nie wyszło...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones