PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=807159}
6,3 10 790
ocen
6,3 10 1 10790
5,9 36
ocen krytyków
Słodki koniec dnia
powrót do forum filmu Słodki koniec dnia

Cieszę się, że powstał film w którym główną rolę gra silna, dojrzała kobieta z sukcesami. Długie włosy nadały Jandzie rockowy charakter. Polecam, film metaforyczny dla myslących.

julianauhu

Zgadzam się, dokładnie o tym pomyslalam, oddaje się sprawczy głos kobietom a co lepsze nie tylko młodym. Babki mogą wszystko, ciało to tylko sukienka ;)

julianauhu

Nie należy zapomnieć o Kasi Smutniak, ona to jest dopiero piękna i swietnie mówi po włosku.

julianauhu

Czytałam na Vogue, że inspiracją do roli była między innymi Patti Smith, mysle ze tak jak piszesz te długie włosy nadały charakter ;)

ocenił(a) film na 8
gabrysiaparczewska

Mialam skojarzenia z Patti Smith wlasnie. Swietna rola Jandy.

ocenił(a) film na 8
julianauhu

Ten film na kobietach jest zbudwany, wnuczka, matka, babcia. Wszystkie zajebiste ;)

julianauhu

Prawdziwa gradka dla fanów Krystyny Jandy, w końcu dobra filmowa rola od czasów Tataraku Wajdy

ocenił(a) film na 10
julianauhu

To prawda, to, czego dowiadujemy się od razu o bohaterce to jaka jest, czyli silna, waleczna, nie obawiająca się powiedzieć głośno swojego zdania. Super, że Borcuch zdecydował się jednak obsadzić główną rolę kobietą.

julianauhu

Janda to bardzo dobra aktorka, a już dawno nie miałem przyjemności oglądać jej w filmie. Nie dziwię się, że dostała nagrodę w Sundance. Mam nadzieję, że po tym filmie zacznie dostawać propozycje ról, bo w Słodkim końcu dnia zawiesiła poprzeczkę wysoko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones