PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=807159}
6,3 10 790
ocen
6,3 10 1 10790
5,9 36
ocen krytyków
Słodki koniec dnia
powrót do forum filmu Słodki koniec dnia




z pontonu, jest prawakiem i serem moralnym. Nas mogą wycinać jak jesteśmy u nich, ale my nie możemy się bronić u nas. Zamachy to albo prowokacje, ale pojedyncze wypadki chorych umysłowo. Należy się dzielić i dać im socjal. Wiara chrześcijańska jest zacofana, to średniowiecze w 21 w. Naród wybrany ma swoją wizję historii i to ona jest prawdziwa. W sumie to Polacy są winni zagłady górali z Synaj- pytam się jakie obywatelstwo oni mieli w trakcie 2 WŚ? Kto uważa, że oni nie pasują do nas kulturowo i społecznie jest nacjonalistą.

Poprawność polityczna w mediach woła o pomstę. Biały hetero to zacofany kibol.

To tylko kilka takich wytrychów, przynęt rzuconych do dalszej dyskusji :)

staszpio

lepiej bym tego nie ujął

staszpio

To nie jest dobry poziom dyskusji do rozmowy ani temat tego forum, więc delikatnie mówiąc „spadaj” z tymi swoimi przynętami

azja_4

Temat mojej wypowiedzi nawiązuje do spraw poruszanych w filmie.

Jesteś bardzo merytoryczny w swojej wypowiedzi.

Taki słodki, taki delikatny :)

azja_4

o azja ma problem z tym, ze film sam poruszył ten temat, a teraz innych, obrzuca blotem, a nie twórców filmu? ciekawe.

vasil_zajcev

TEN temat? Seriously?

vasil_zajcev

Obrzuca błotem? :-D

Nie krepuj się, zawołaj "nie zabijajcie nas" :-D

ocenił(a) film na 6
staszpio

Nie wiem, jakie ma Pan doświadczenie, jeśli chodzi o emigrację. Ja mam doświadczenie każdej ze stron. I imigranta, obywatela dziesiątej kategorii, i łaskawcy, tubylca postawionego przed pytaniem, jak i czy pomóc "obcemu" . Nie są to miłe ani jednoznaczne doświadczenia. Film nie udzwignął tego tematu kompletnie.

krzysiu24

Patrzę i obserwuję.

Polscy Tatarzy się zasymilowali w dużym stopniu, czyli można. Ale nie zgadzam się na roszczeniowych młodych chłopaków po studiach ( :)))) xD), którzy w dodatku potrafią się szybko radykalizować ( wycinać białych, wysadzać itp.).

Przyjmujmy, ale z głową. Tak jak nas Irańczycy ugościli po drugiej rzezi światowej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones