PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630714}

Sędzia

The Judge
7,6 165 tys. ocen
7,6 10 1 165069
6,5 20 krytyków
Sędzia
powrót do forum filmu Sędzia

Prawda jest taka, że może i dałoby się czymś tam zachwycić gdyby nie niejaki Robert Downey - główny bohater, niestety znajdujący się w każdym niemal kadrze.
Facet nigdy nie wyszedł z roli Tonego Starka w Iron Man. Tam jego maniera "aktorska" pasowała idealnie tutaj jak pięść do nosa. Nie da się na to patrzeć. Nawet robiący wszystko co może Robert Duvall nie czyni obrazu oglądalnym.

ocenił(a) film na 4
ndjv

Pełna zgoda. Może film ma ambicje,ale wykonanie jest słabe

ocenił(a) film na 9
ndjv

A mi się bardzo podobała ta maniera. Idealnie pasowała do jego postaci - zarozumiałego, samolubnego, narcystycznego prawnika, który zajmował się tylko sprawami bogaczy, typowy mieszczuch, zniesmaczony życiem z którego się wyrwał i wzburzony zachowaniem swojego ojca. Robert ma wyraz twarzy cwaniaczka - tu mi to bardzo pasuje - wydaję mi się, że o to chodziło. W końcu to prawnik zły do szpiku kości (oczywiście jeśli mowa o chciwości i pazerności), podrywający 20kilku latki w pubach, a wcześniej popalający trawkę nastolatek, który spowodował wypadek. Dla mnie film rewelacyjny, może dlatego że fabuła do mnie przemawiała, aczkolwiek główny aktorzy wg mnie dobrani idealnie.

ocenił(a) film na 2
ndjv

On grał drętwo - gdzie mu do K.R. z "Adwokata diabła"... ale nawet gdyby zagrał dobrze to fabuła zbyt wydumana i zbyt naciągana.... Tego nie dało się udźwignąć. Sentymentalizm w filmie mało wiarygodny.
"niestety znajdujący się w każdym niemal kadrze. " - tak z tym srogo przesadzili. Ehhh szkoda słów.

ocenił(a) film na 9
kyle_reese

drętwo to gra Mroczek albo Rasiak ;) film dla mnie baardzo dobry i dobrze zagrany !!