PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=648335}

Ryzyko zawodowe

Not Safe for Work
5,4 1,6 tys. ocen
5,4 10 1 1604
Ryzyko zawodowe
powrót do forum filmu Ryzyko zawodowe

I-d-i-o-t-y-c-z-n-y.

ocenił(a) film na 3

Wyrób filmopodobny z poronioną konstrukcją dramaturgiczną. Pośledniejszy asystent jakiejś korporacji prawniczo-ubezpieczeniowej zostaje wyrzucony osobiście przez jej szefa z pracy. W zamian (z wdzięczności?), godzinę później ładuje się w śmiertelne kłopoty, ratując tę korporację wraz z jej szefem. Nie wie, o co chodzi, ale walczy i to zwycięsko, a jak, przechytrzając zawodowego mordercę. Więcej głupot nie pamiętam, ale za to co widziałem żałuję. Daleko, daleko od takich filmów.

Krzypur

Ale zawsze się można czegoś nauczyć. Na przykład tego, że płonące regały z aktami wystarczy przewrócić aby zgasić pożar. A po odebraniu broni mordercy należy ją jak najszybciej odrzucić w kąt zamiast utrzymać ją jako środek przymusu w stosunku do mordercy. Masz rację, nędza i dno.

ocenił(a) film na 3
Krzypur

Zgadzam się , porażka ....... szkoda czasu ......

ocenił(a) film na 3
Krzypur

Otóż to... Film słaby, drewniani aktorzy, fabuła naciągana. Jedynie można było się popatrzeć na aktorkę odtwarzającą główną rolę kobiecą, bo całkiem ładna, jak dla mnie :) reszty nie będę komentował, bo moi przedmówcy trafnie napisali to, co myślę o tym filmidle.