PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609587}

Rozstanie

Jodaeiye Nader az Simin
7,6 38 935
ocen
7,6 10 1 38935
8,3 38
ocen krytyków
Rozstanie
powrót do forum filmu Rozstanie

Oskar dla tego filmu? Kpina!

Klaman123

zgadzam się film jest po prostu słaby i wszelkie tłumaczenia , że jest piękny albo trzymający w napięciu są śmieszne to jeden z tej ligi filmów do których trzeba mieć anielską cierpliwość bo inaczej pstryk i rzucasz płytą o ścianę, już takie filmy jak Drzewo życia czy Melancholia mają więcej dynamiki niż Rozstanie, a opis dystrybutora który pisze, że to thriller zakrawa śmiechem. Oscar to za wiele, Złoty Niedźwiedź w Berlinie śmiech.

dYDelf

Drzewo zycia ma wiecej dynakimi? Teraz to ty sobie kpisz

dYDelf

Drzewo zycia ma wiecej dynakimi? Teraz to ty sobie kpisz

dYDelf

Drzewo zycia ma wiecej dynakimi? Teraz to ty sobie kpisz

dYDelf

Drzewo zycia ma wiecej dynakimi? Teraz to ty sobie kpisz

bibunio89

no faktycznie twierdzenie jakoby Drzewo zycia bylo bardziej dynamiczne od Rozstania jest absurdalne. Scenariusz Rozstania jest bardzo dobry a w polaczeniu z swietna gra aktorska daje to w sumie calkiem dobry film

ocenił(a) film na 6
najlepszy89

Całkiem dobry - OK
Ale NIE Oscarowy!

permis

W ciemności też nie było Oscarowe

PiotrZielu

wydajac opinie czy film zasluzenie dostal oscara przede wszystkim oceniajmy go na tle konkurencji m.in. wlasnie W ciemnosci

permis

A co według Ciebie oznacza film Oscarowy? Jestem strasznie ciekaw.

ocenił(a) film na 7
Klaman123

Zgadzam się , film dobry, ale na pewno nie oskarowy! Mnie jakoś nie trzymał w napięciu. Jak dla mnie "w ciemności" jest lepszym filmem!

użytkownik usunięty
Klaman123

ty jesteś zwykły

nie dość, że wspaniały film, to jeszcze wspaniale ukazuje inteligencję przeciętnych widzów ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones