PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609587}

Rozstanie

Jodaeiye Nader az Simin
7,6 38 935
ocen
7,6 10 1 38935
8,3 38
ocen krytyków
Rozstanie
powrót do forum filmu Rozstanie

...mi za to ze udalo mi sie obejrzec ten film w calosci. Wybaczcie moj brak elokwencji w wypowiedzi czy wyszukania jakis bardziej ambitnych slow ale ten film jest najzwyczajniej w swiecie nudny! Fabula oparta na wybitnie powszednich sprawach i tym razem nie sprawdzilo sie powiedzenie ze w prostocie piekno. W ogole nie czulem sie jakbym ogladal film, bardziej jakbym przygladal sie sporom swoich sasiadow spod szóstki Jedyny plus to calkiem dobra graktorska niektorych postaci szczegolnie ojca i dziadka.

ocenił(a) film na 7
inn0cent

Oho! Współczuje w takim razie powszedniości. Powinieneś dostrzec, że właśnie w fabule zbudowanej na sytuacjach które nie są odrealnione i potencjalnie mogą się zdarzyć łatwiej przedstawić, że się tak wyrażę, gradient moralności, różne jej pojmowanie. Bo to film o dylematach i sumieniu (w okowach irańskiej kultury) a nie o rozwodzie i sprawach sądowych. Nie twierdzę, że w związku z tym film powinien ci się podobać, myślę tylko, że ponieważ gusta są różne na różnych poziomach odbiera się ten sam obraz.

ocenił(a) film na 4
inn0cent

ja identycznie jak Ty odebrałem ten film :)
Jak pisze kolega foliowykwas "Bo to film o dylematach i sumieniu (w okowach irańskiej kultury)" i dlatego my tego nie ogarniamy bo jesteśmy z innego kontynentu a ta ich wiara to całkiem inna para kaloszy my ich nie zrozumiemy taka jak np zrozmumie ich kulture bardziej sąsiad czyli Kuwejt,Pakistan,Irak i inni .

pzdr

ocenił(a) film na 5
inn0cent

bardzo dobra gra aktorska była również u tej małej dziewczynki :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones