PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609587}

Rozstanie

Jodaeiye Nader az Simin
7,6 38 935
ocen
7,6 10 1 38935
8,3 38
ocen krytyków
Rozstanie
powrót do forum filmu Rozstanie

Przecietny!

ocenił(a) film na 4

ciagnie sie jak flaki z olejem, nie wiem za co ten Oscar

użytkownik usunięty
agnes77_fw

przeciętny to za mało powiedziane
najgorszy z najgorszych
koszmar (!!!)

ocenił(a) film na 10
agnes77_fw

Widać nie rozumiesz o czym jest ten film...

ocenił(a) film na 4
Njall

dobrze,ze Ty rozumiesz...

ocenił(a) film na 10
agnes77_fw

Wg. Ciebie o czym on opowiada??

agnes77_fw

ja również nie rozumiem;] film wciągający niczym solidna książka...telefoniczna;] "ciągnie się jak flaki z olejem, nie wiem za co ten Oscar" - zgadzam się całkowicie..no cóż pewnie wyczuleni na subtelność sztuki depozytariusze prawdy nazwą mnie ignorantem, ale cóż...poważnie? nuuuuda.

ocenił(a) film na 9
BorStonebreaker

Może za to że nie ma w nim bohaterów dobrych vs. złych, każdy coś ma za uszami. Za to, że postawy ludzkie są pokazane jako bardzo zawiłe i skomplikowane. Za to że trzyma w napięciu, że te konflikty ściskają za serce, poza tym za grę aktorską, bo aktorzy zagrali naprawdę świetnie. Bardzo dobry film. Może się nie podobać, bo to zupełnie inna bajka, niż amerykański holiłud.

ocenił(a) film na 6
magda9876

Dobrze, że nie jestem filmoznawcą, nie muszę się wstydzić, że "Rozstanie" mnie nie porwało. ;-)

ocenił(a) film na 5
Tamit

no ja nie wiem za co ta nota i nagrody ?

Tamit

Porwało krytyke bo z 'Iranu'. A za krytyką poszły owce.

Za przeproszeniem, realizm w kinie to lata 40, z kamęrą ordynarnie do domu ludziom wszedł Cassavetes - ponad 40 lat temu. Jakim cudem ludzie dalej jarają się kotletem tak wiele razy odgrzewanym, z tymże wypchanym irańskim mięsem?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones