PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=566036}

Rodzina Addamsów

The Addams Family
6,1 18 529
ocen
6,1 10 1 18529
5,4 8
ocen krytyków
Rodzina Addamsów
powrót do forum filmu Rodzina Addamsów

Bardziej pod dzieci, taka pedagogiczna niż heheszkowa, z puktu widzenia rodzica super, dzieciaki ucieszona

GoldenBoyGT

To prawda. Godna polecenia :)

GoldenBoyGT

My po seansie i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Rowniez polecam.

GoldenBoyGT

Pod dzieci, ale mi staremu chłopowi też się podobało.

ocenił(a) film na 10
TomexW

No i też! Bo jest mega humor, ten puder z prochu matki i herbatka na cmentarzu! :)

j_ostrow00

Prawda, teksty swietne. Nie nudziłam sie:)

Lencuszka

brawa za dubbing; choc po trailerze mialam watpliwosci co do atrakcyjnosci nowej wersji Rodzinki, film zaskoczyl mnie baaardzo na plus, polecam kazdemu kto lubi madre filmy i dobry humor

ocenił(a) film na 9
Ela_ninja

Film dopracowany pod kazdym względem, dubbing faktycznie swietny. Zdecydowanie film dla calej rodziny. Humor dla malych i duzych.

ocenił(a) film na 9
GoldenBoyGT

Swietna bajka dla dzieci, ale dorosli tez beda sie niezle bawic. No i duzy plus za aspekt pedagogiczny:)

cynaminek

Ja jestem w szoku, że tak miło spędziłam czas na tej bajce :) Zabawnie, klimatycznie, mądry przekaz - dla mnie mega

bettiM

A ja właśnie za to kocham filmy animowane - niemal zawsze spędzam przyjemnie na nich czas - a na Rodzinie Adamsów było szczególnie, ponieważ uwielbiałam w dzieciństwie te postaci i miło było powrócić do tego klimatu. Świetnie zrobiona animacja!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones