PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=566036}

Rodzina Addamsów

The Addams Family
6,1 18 529
ocen
6,1 10 1 18529
5,4 8
ocen krytyków
Rodzina Addamsów
powrót do forum filmu Rodzina Addamsów

Na pewno wśród animacji Premiera najlepsza na jakiej byłam, cukierki, atrkacje, fotobudka z prawdziwego zdarzenia, dekoracje też super!
Film zabawny i mądry, dla dzieci od 3 lat do... nie ma limitu wieku! Rodzice i nawet dziadkowie mogę się fanie bawić.
Straszne jest dla ans to, czego niez namy, to naturalne i musimy te lęki oswajać. Smutna, ale prawdziwa hipokryzja i dwulicowość niby idealnych ludzi... A potwory okazują się tymi dobrymi. Ciekawy aspekt buntu nastolatek, a takze narzucania przez rodziców pewnych rzeczy - tutaj taniec ze szpadą - chłopakowi nie wychodziło, bo nie to było jego konikiem, a kiedy pozwolili mu roić to, co kocha - tutj materiały wybuchowe ;) Olśnienie i brawa - dajcie dzieciom decydować co chcą robić ;)

gabikowska

Film mnie zaskoczył. Spodziewalam sie bajki dla dzieci jakich wiele i byłam w szoku jakie tematy porusza. Tolerancja, budowanie wlasnej wartosci, uwaznosc na iinych i to wszytsko w bardzo dostepny sposob. Motyw tanca ze szpada byl swietny( od razu skojarzył mi sie system szkolny, w jakim ucza sie nasze dzieci:(...) Ja tez uwazam, ze to film dla malych i duzych.

Lencuszka

zdecydowanie! kazdy w nim znajdzie cos dla siebie, odpowiednio do wieku i dojrzalosci; ale jedno jest wspone - jest zabawny i bawi wszystkich podobnie

gabikowska

Wszystko to co mówicie jest oczywiście prawdą, film porusza wiele aktualnych tematów i to jest bardzo dobrze podane, ale myślę też, że to jest po prostu też bardzo dobra rozrywka. Taka na popołudnie z cała rodziną, że można wyjść, dobrze się bawić, a potem wymieniać się wrażeniami po seansie, co się komu najbardziej podobało i co było najśmieszniejsze. Bo wiecie filmów rozmaitych jest sporo, ale ciężko zadowolić wszystkich członków rodziny, a jak mi się wydaje w tym przypadku to się sprawdza :)

AgaRudek

To prawda, to film familijny, na ktorym dorosli tez sie nie nudza (mi czasem zdarza sie przysnac na bajkach:))

gabikowska

@gabikowska dokladnie! niby kazdy wie, a jednak... to najwazniejsza madrosc tego filmu. otwiera oczy na pewne kwestie ale tez fantastycznie bawi!

ocenił(a) film na 9
gabikowska

To zdecydowanie film nie tylko dla najmlodszych, ja wyszlam z niego z przemysleniami na temat moich oczekiwan wzgledem wlasnych dzieci...:) polecam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones