PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=518040}

Rio

6,9 56 tys. ocen
6,9 10 1 55788
6,6 10 krytyków
Rio
powrót do forum filmu Rio

Bylam dzisiaj na ''Rio'' z młodszym bratem. Na początku wydał mi się glupkowatą bajka przeznaczona wylącznie dla małych dzieci przez śpiewanie ptaków na początku. Lecz chwile potem zmieniłam zdanie. Zachwyciła mnie piękna ściezka muzyczna i animacja, wspaniałe efekty 3D oraz barwne kolory. Wyjątkowo spodobał mi się realistyczniy pomnik Jezusa Chrystusa, wspaniale przedstawiona parada oraz impreza ptaków. Śmiałam się nie tylko ja, mój brat i inne dzieci, ale i dorosli. To udowadnia, że RIO jest filmem nie tylko dla dzieci, ale i też dla dorosłych. Podobal mi się bardziej, niż Epoka Lodowcowa, a tego a ma tego samego reżyera.

Thessi

wszystkiego nie czytałem czego napisałaś ale , byłem tez dzisiaj na tym filmie z siostra i i .......... super bajka

ocenił(a) film na 9
mama_4

Też bardzo mi się ten film podobał, moja Córa - zachwycona. :) Ciekawie zrobiony, wesoły, pełen muzyki i humoru.

użytkownik usunięty
bruce1940

Świetna Bajka

Thessi

jak 5cz.niedługo wejdzie w 2018r.ale proszę podać to co leci w 2cz. w trallierze na officjalnej str.internetowej jak te 2 ptaki,czyli 1 żółta zagwizdał i potrząsnął korkiem od butelki jako tamburn,a 2 czerwony wali w niego jak bęben,a potem był tukan,blue,jewel i 3 małych dzieci razem z psem w okularach?http://www.riomovies.com/index.html