PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627920}

Ralph Demolka

Wreck-It Ralph
7,2 82 934
oceny
7,2 10 1 82934
7,5 29
ocen krytyków
Ralph Demolka
powrót do forum filmu Ralph Demolka

Graffiti "All your base are belong to us" i "Aerith Lives" na stacji metra, wykrzyknik Snake'a w biurze rzeczy zaginionych, panna z "najtragiczniejszym backstory jakie zaprogramowano", "children of the candy corn", pixlexia, Hero's Doodie, kod Konami i wiele innych mrugnięć do starych dziadów sprawiło, że seans okazał się dużo lepszy niż się spodziewałem. Połowę filmu towarzyszył mi spory banan.

Chyba jedynym zarzutem jaki mam to projekt samej gry Sugar Rush. Ja rozumiem, że design miał być kontrastowy do gry Ralpha czy Heroe's Duty, ale zawsze w grach nie znosiłem cukierkowych leveli :P Wydawały mi się najbanalniejszym pomysłem, "hurr durr zróbmy planszę z cukierków a wrogowie to niech będą żelki"... Nie mogli Veneloppie zafundować gry w stylu Zeldy czy czegoś mniej żenującego niż te cholerne cukierki? :P

A tak poza tym jednym elementem to film świetny. Ucz się, Sandlerze. Choć nie, lepiej po prostu nie kręć już filmów :P

użytkownik usunięty
rozkminator

Ralpha lepiej ogląda się z dubbingiem, czy w oryginale?

Oglądałem z dubbingiem, ale coś mi się wydaje, że część nawiązań jest utracona przez to.

ocenił(a) film na 8
rozkminator

Amen :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones