PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10138}

Przygody Gerarda

The Adventures of Gerard
4,7 184
oceny
4,7 10 1 184
Przygody Gerarda
powrót do forum filmu Przygody Gerarda

Polański zrobił "Nieustraszonych zabójców wampirów", Skolimowski - "Przygody Gerarda". Niemal
równie udanie! Świetna zabawa w duchu najlepszych wzorców kina płaszcza i szpady i humoru
spod znaku "Karmazynowego pirata".
Warto!

AutorAutor

Moje wrazenia dokładnie!

Jakkolwiek "Pogromcy wampirow" to w moim odczuciu arcydzielo gatunku tak jednak ten film jest bardzo podobny do niego pod tym względem, ze jest bardzo dobry i smieszny i naprawdę milo się oglada!
Historia troche mi przypomina "Jak rozpetalem druga wojne swiatowa";)

Co do Claudii to naprawdę była boska, kipiaca seksem, jej oczy, uśmiech, wlosy, cera, labedzia szyja, bujny biust i smukla kibic czynia z niej uosobienie seksu! Tanczaca flamenco jak opetana lub w snie Gerarda w białej sukni i z rozwianym włosem wygląda jak milion dolarów, tak patrze na nia i nie mogę wyjść z podziwu jak naturalnie piękne aktorki były przed laty! Bog musial być w swietnym humorze gdy ja tworzyl!

PS: nie rozumiem skad ta niska ocena, film naprawdę dobry, widocznie ludzie bez poczucia humoru oceniali;/

bardotek69

Lol, oglądałem dziś po 4 latach i tylko 5 dałem, poprzednio było to 8 :D nie wiem na czym ja musiałem być pisząc ten powyższy post i oceniając ten film tak wysoko. Do "Nieustraszonych pogromców wampirów" to to się nie umywa wgl!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones