PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=808437}

Przemytnik

The Mule
7,0 74 466
ocen
7,0 10 1 74466
6,0 25
ocen krytyków
Przemytnik
powrót do forum filmu Przemytnik

Pan Clint Eastwood

ocenił(a) film na 10

Nie obejrzałem jeszcze całego filmu, a już rozmyślałem bardzo dlugo... Po 20 minutach filmu strasznie zrobiło mi się szkoda Pana Eastwooda... Prawie 90 letni ŚWIETNY aktor marnieje, widać że aktorski dryg przemija... Bardzo mi się go zrobiło szkoda... Każdy kto miał babcie albo dziadka w tym lub podobnym wieku będzie wiedział o czym piszę. I piszę tutaj jako o osobie, człowieku. Genialna gra aktorska, niemniej jednak wiek daje się we znaki. Niedociągnięcia z jego gry, wydawało mi się często, że zapominał niektórych "ruchów" / zachowań. Np. w pierwszej scenie, gdy otwierał schowek w samochodzie i wyjął kopertę z pieniędzmi, upadło mu coś na podłogę w samochodzie. Zwrócił na to uwagę, i tak jakby machnął na to ręką. Ogólnie jego wygląd - przygarbiony, chudy, te żyły "na wierzchu"... Widać, że to jego jeden z ostatnich, jak nie ostatni film... Strasznie, strasznie szkoda :( Bardzo lubię tego aktora.. Weslug mnie powinien dostać nagrodę za karierę aktorską.

patrykz103

Bo tak zagrał do filmu i tak został ucharakteryzowany ....

ocenił(a) film na 10
LANC1980

A widziałeś jak wygląda na codzien ? To nie jest charakteryzacja... Jak rozmawial ze swoją byłą żoną (piszę o scenie w filmie) chciał cos powiedzieć nie w tym czasie, w którym powinien mówić. Pozniej jego zona zaczela mowic i to jest ledwo zauważalne..

użytkownik usunięty
patrykz103

Taak w tym wieku człowiek to już prawie zombie. Moi dziadkowie akurat mają tyle samo lat co Eastwood. Nie mają siły na dwór wyjść. Właściwie to mam to szczęście że nie muszę ich oglądać na co dzień. Ogólnie człowiek według prawideł natury powinien być już martwy, bo i po co miałby jeszcze żyć? Przecież dzieci a nawet i wnuki dawno odchowane. Niestety postęp cywilizacyjny i leki powodują że jest szansa że i my zmienimy się w takie zombie. Przykra sprawa, w sumie wiele opcji nie ma, albo umrzemy zanim się tak zestarzejemy albo będziemy takimi wrakami. Samobójstwa nie uwzględniam bo to ekstrema dla pogrążonych w depresji.

ocenił(a) film na 10

Niby 10 lat roznicy w tym wieku to DUŻA roznica, ale w Gran Torino Clint wyglądał jakby ważył conajmniej 2 razy tyle. Na dodatek wtedy nie wyglądał na tyle lat co miał... A teraz... :(

użytkownik usunięty
patrykz103

Ogromna różnica porównaj sobie 20 latka z 30 latkiem albo 30 latka z 40 latkiem. W wieku 30 lat jeszcze jesteś młody, w wieku 40 już jesteś w średnim wieku i wyraźnie już widać efekty procesów starzenia. A to tylko 10 lat! To pokazuje jak bezwzględna jest natura, tutaj zachodzą ciągłe zmiany, szybko postępujący a jednak niezauważalny i podstępny proces starzenia. I jeszcze należy zauważyć że my żyjemy teraz w komfortowych warunkach. Gdy jest zimno to żyjemy w ciepłym mieszkaniu, regularnie się myjemy, nie mamy problemu z dostępem do pożywienia, uprawiamy nawet jakieś sporty. A i tak ten proces zachodzi bardzo szybko. A co by było gdybyśmy mieszkali w jakimś szałasie i musieli zdobywać pożywienie, walczyć każdego dnia o przetrwanie, myśleć o ogrzewaniu? W wieku 50 lat wyglądalibyśmy jak 70 letnie dziadki, tak byśmy byli zniszczeni trudnymi warunkami bo klimat mamy zimny i trudny.

https://www.youtube.com/watch?v=hpBo2dl3PBc , zombie powiadasz ???? spoko

użytkownik usunięty
LANC1980

Ale Eastwood ma 89 lat a nie 80. Po drugie pokazujesz jakieś odosobnione przypadki, czarni lepiej się starzeją, są lepiej umięśnieni. Schwarzenegger uprawiał sport całe życie a i tak wygląda teraz jak dziad.http://www.zimbio.com/photos/Arnold+Schwarzenegger/Arn old+Schwarzenegger+Meets+Austrian+Chancellor/d04BDiYi4-m
Gdzie będziemy za 13 lat i ilu ludzi umrze do tego czasu? Ilu celebrytów będziemy opłakiwać. Gdzie będzie Eastwood w 2031?
https://www.dozonlife.com/blogs/13-celebrities-i-guarantee-wont-live-to-see-the- end-of-bryce-harpers-contract

ocenił(a) film na 10
LANC1980

Poza tym ona ćwiczy w wieku 80 lat, jak ćwiczysz masz caly czas napiętą skórę, mięśnie caly czas pracują... Co to za porównanie... Nawet porównanie 25 latka który cwiczy, a który nie ćwiczy to widać różnice... Porównanie bezsensowne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones