PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=815535}
6,1 42 808
ocen
6,1 10 1 42808
4,3 30
ocen krytyków
Proceder
powrót do forum filmu Proceder

Seriously?

ocenił(a) film na 1

Wystarczyło zobaczyć zwiastun i już się niedobrze robi, film o gangusie co został traperem. Wzór cnót po prostu, obijaj ludziom mordy, okradaj, posługuj się cudym dowodem osobistym, na koniec idz do pudła za "niewinność, ale to nic, porapujesz jakie to zycie jest złe to nakręcą o tobie film.

ocenił(a) film na 8
Makael

Muszę cię zmartwić- czasem kręcą również filmy o gwałcicielach, mordercach czy zbrodniarzach wojennych. To dopiero smuteczek. Gwałć i morduj ale to nic- nakręcą o tobie film :(

ocenił(a) film na 9
z8k

juz nakręcili hejtera

ocenił(a) film na 7
Makael

Miałam podobne odczucia. Poszłam na film z czystej ciekawości, wcześniej znałam tylko 2 utwory Chady ale nie interesowałam się jego życiem i twórczością za bardzo, ba, nawet nie wiedziałam jak wyglądał. Nic dziwnego, bo po obejrzeniu filmu w moim odczuciu nie reprezentował sobą zbyt wiele dobrego (o ile w ogóle)... Nie rozumiem też tych 'wątków miłosnych' w filmie, szczególnie tego ostatniego (wtf?!?)... Film aktorsko zagrany dobrze, ale historia w nim przedstawiona i życiorys 'bohatera', według mnie, nie są aż tak niesamowite i wyjątkowe żeby nakręcić o tym film.. Oceniam na 7 tylko i wyłącznie ze względu na grę aktorską.

ocenił(a) film na 8
Makael

Nazwać Chade traperem! Masakra...

Makael

Dokładnie i będą się jeszcze tym makakiem zachwycać.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
tomekguru

Masz racje.obrzydliwie slaby nie tylko formalnie.

ocenił(a) film na 9
Makael

Ludzie moim zdaniem, nie macie ani krzty wyrozumiałości w sobie... mogę się domyślić, ze mieliście życie usłane różami i nie przeżyliście nawet 1% z tego życia jakie on miał.. dobrze, miał kochająca matkę, ale ojciec alkoholik- to już jest trauma na całe życie, nigdy się tego nie zapomina. Popłynął w narkotyki, pogoń za hajsem, brak perspektyw na życie, jedynie co miał to muzyka, która kochał tworzyć, coś co go uwalnialo od otaczającej rzeczywistości. Nawet nie macie pojecia jaki to był nieszczęśliwy człowiek, nie sorry- wy tego nie rozumiecie. Narkotyki to tez ciężki temat, trudno się od nich uwolnić.. ludzie, życie nie jest takie kolorowe...

ocenił(a) film na 4
Nataliad_2

Znam dwóch ludzi, którzy mają ojców alkoholików i jakoś wyszli na ludzi mimo trudności. Jakoś nie ukradli po drodze paru aut, nie oszukiwali ludzi i nie robili syfu w każdym miejscu w jakim się akurat znaleźli. No ale tak: 'Łobuz kocha najmocniej`xD

ocenił(a) film na 9
xavi1991

Nie każdy jest taki sam, jednym przychodzi łatwiej "wybrnąć z problemów", a innym gorzej.. czemu muszę się powtarzać? A no bo właśnie dlatego, że niektórzy wkładają każdego człowieka do jednego wora, a przecież dokładnie wiemy, że różnimy się od siebie WSZYSTKIM, jeden jest seryjnym mordercą, bez skrupułów zabija, zero wspolczucia i empatii, a drugi wrażliwy, który kocha wszystkich wokół siebie i oddał by swoje serce na dłoni. To wszystko leży głęboko w głowie, trzeba podejść również (w sumie przede wszystkim) psychologicznie do tego filmu i fabuły.

Nataliad_2

Czy chada był mistrzem cienkiej pajdy?

Moondog

J.Polski się kłania okolice pierwszych klas szkoły podstawowej. Zauważyłem że ploteczki się kręcą? Oczernianie, pomawianie, plotkowanie to ta normalna nie "patola" strona człowieka... Lepiej znalesc 1000 swoich błędów niż jeden swój. Ogólnie polecam zaprzestania oglądania wiadomości i objawy wszechagresji powinny państwu ustąpić po około kwarcie roku. Dziękuję za uwage

jacek_brzydal_filmaniak

To był tym mistrzem cienkiej pajdy czy nie?

ocenił(a) film na 1
jacek_brzydal_filmaniak

Oj, kłania się, kłania, ale Tobie. Odkłoń się, proszę.

ocenił(a) film na 7
xavi1991

Jakimowicz napisał biografie o tym że był bandziorem i jakoś wszyscy byli szczęśliwi i kupowali jego książkę jak zwariowani chociaż nie miał ojca alkoholika.
A tu chłopak po przejściach kradł samochody i super śpiewał i niektórzy walą sraczką w wentylator z tego powodu.

Nataliad_2

Bandzior to bandzior po co drążyć temat? Są pewne czyny które odejmują człowiekowi jego "człowieczeństwo" - poważny bandytyzm, zbrodnie wojenne czy nagrywanie rapu.

ocenił(a) film na 9
tearofmankind

Ty w ogóle film widziałeś, czy tak sobie gadasz, bo masz smutne życie i próbujesz zaistnieć?

tearofmankind

Nagrywanie rapu odejmuję człowiekowi człowieczeństwa ??

Jarek_Ambrozi

Myślę, że dobrze by było jakbyś wyłapywał czasem dobry żart.

ocenił(a) film na 1
tearofmankind

Fajnie powiedziane, kto słucha rapu, sam sobie szkodzi. Karalne powinno być również kręcenie filmów o bandziorach. Nie wiem, czy są jeszcze kamieniołomy...

ocenił(a) film na 7
Krzypur

Wole żeby w Polsce był sam rap niż miał by być chociaż jeden Zenek.

ocenił(a) film na 1
soulfly777kris

Ależ to nie jest żadna alternatywa. To i tamto do kotła. Może przesadzam. Z dwojga złego (dla mnie!) wybrałbym już rap.

ocenił(a) film na 7
Krzypur

Jeżeli rap Ci szkodzi to co Ty tu w ogóle robisz ?
Co ?
To tak jak by wjechać do klasztoru i namawiać zakonnice do bzykania i odstąpienia od wiary.
Ja lubię rap więc tu jestem a Ty go nie lubisz więc chyba zabłądziłeś w internetach.

użytkownik usunięty
Nataliad_2

Hehehhe cóż za filozofia od fanki igrzysk śmierci. Normalnie Tarkowski czy Angelopoulos by się jej nie powstydzili.

Nataliad_2

Mam nadzieję że Twoja wyrozumiałość nie ogranicza się tylko do postów w internecie i jak ktoś Cię wyrządzi krzywdę do też ją w sobie odnajdziesz.

Nataliad_2

Uważasz, że złe dzieciństwo tłumaczy draństwo i bandytyzm? Nie tłumaczy. Tak samo jak nie tłumaczy bandytów pochodzących z dobrych domów. Romantyczna dusza ze spluwą w dłoni. Śmiech na sali. Film może i dobry ale zachwycanie się osobowością tego rapera to jakaś pomyłka.

ocenił(a) film na 4
Nataliad_2

ona się zachywca patusami, ale kobiety tak mają to syndrom sztokholmski i akurat to normalka, ze dla niej to bedzie biedaczek mimo, ze robil gowno dla innych ludzi to nie powiem nalezalo mu sie

ocenił(a) film na 7
Makael

Po 1 Nie żadnym traperem tylko raperem, poza tym taki to rodzaj muzyki, taki ma klimat, a jak ci się nie podoba to nie słuchaj i nie oglądaj o tym filmu

ocenił(a) film na 1
CoButelka

A jak Tobie się nie podoba mój komentarz to nie komentuj. Dla mnie był zwykłym gangusem a o takich nie powinno się robić filmów " ku pokrzepieniu serc" i tyle w temacie.

Makael

Mówisz co powinno się robić a czego nie powinno. Dla wrogów wolności nie powinno być dostępu do internetu.

Makael

tak tak, dla ciebie to nawet dzieci co bez biletu jadą autobusem to też pewnie 'gangusy' bo łamią prawo przecież. Żenada.

Makael

"Mówisz: "Nie mam na to zgody, takich typów trzeba wsadzać"
MP3-ójki masz na dysku, czyli w sumie też okradasz" Chada "Proceder"

ocenił(a) film na 6
ValuZ

Nie, nie mam, wszystko jest u mnie z legalnego źródła. I co teraz, jakiś kolejny cytat?

Hnyszard

"Koło c***a mi lata co tam sobie p********z
Złodziej sukces odnosi dobrze wiem, że to boli" Chada-"Pozwół mi latać"

ocenił(a) film na 6
ValuZ

No i polatał na końcu konkretnie ;).

ValuZ

No to polatał...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
Makael

Oni kręcą takie filmy wedle "teatru dla gojów". Niskie warstwy społeczne kupują taki emocjonalny chłam, bo mogą się z nim utożsamiać. Przecież on jest świetnym przykładem człowieka, który zmarnował sobie życie i nic nie wiedział o działaniu agentury. Brak wiedzy o życiu doprowadza cmentarniaka na cmentarz. Wiara w fałszywe ideologie zaprowadza bydło tam gdzie jego miejsce...na dno! Karma jest bezlitosna.
Pozdrawiam rozumnych.

dzenero

miło że niektórzy tworzą własną rzeczywistość i w niej żyją, i jeszcze uważają się za 'rozumnych' ;)

ocenił(a) film na 5
Mothyff

Dzięki takim gojom korzystamy, więc raczej miło dla nas, bo dla nich niekoniecznie ;)

dzenero

problem w tym że tego nikt nie wymyślił żeby kogokolwiek 'usidlić' tylko to film o człowieku, który żył naprawdę więc twoja teoria odpada...Każdy ma swoją ideologię i każda dla kogoś innego będzie obca. Nie bredź.

ocenił(a) film na 5
Mothyff

Ja nie mówię o teorii tylko o praktyce dziejów, dla gojów jest to niezrozumiałe, bo żyją pod dyktando.
Naprawdę to on źle skończył, bo brakowało mu wiedzy. Goje, którzy chcą walczyć z systemem, to tak jakby się rzucali z motyką na słońce - bez wiedzy nie ma możliwości kreowania tutaj czegokolwiek. Życie ma swoje prawa i trzeba się z nimi liczyć.
Jeśli jesteś taki znawca na temat ideologii, to powiedz mi na jakiej zasadzie się je tworzy dla gojów?

dzenero

Na takiej samej zasadzie jak dla Reptilianów, to chyba oczywiste?

ocenił(a) film na 5
Mothyff

Czyli tak jak myślałem, nie jesteś w temacie. Piszesz na tematy o których nie masz zielonego pojęcia, tylko po co? By potrollować? Daj spokój, takimi rzeczami zajmują się pokolenia gimbazy, nie do mnie z takim szajsem.

dzenero

ty tym pierdzieleniem o tych gojach czy innych gejach to już masz wystarczający szajs i sieczkę zamiast mózgu. Zejdź na ziemię i żyj i nie pierdziel głupot o gojach, gejach i smerfach !

ocenił(a) film na 5
Mothyff

Jest taka złota zasada - nie wypowiadamy się na tematy na które się nie znamy. Zrealizuj chłopcze, a będziesz miał łatwiejsze życie. ;)

dzenero

jest taka złota zasada - nie daj się wplątać w psychiczną paplaninę o gojach, reptilianach, żydach, płaskoziemcach i innych tego typu odchyleniach, bo rozmowa ta nie będzie miała najmniejszego sensu, jako i w tym przypadku...

ocenił(a) film na 5
Mothyff

Nie pisałem o reptilianach i płaskoziemcach - widzę, że masz wyuczony schemat pisania. Dlaczego narzucasz coś co nie jest tematem moich wypowiedzi?
Nie wiem czy wiesz, ale tym "wyuczonym" i starym tekstem nie zdyskredytujesz mnie.
Znam się na kursach NLP i na tym co tutaj stosujesz - próbujesz ze mnie zrobić wariata,
ale ta taktyka już dawno nie działa. Są tematy, których nie da się ośmieszyć no i wypadałoby mieć jakieś o nich pojęcie - Twoja gadka jest jałowa, wyuczona. Zadałem Ci jedno pytanie i skrzętnie uniknąłeś odpowiedzi, a dlatego, że nie wiesz jak na to pytanie odpowiedzieć.
Każdy kto przeczyta moją rozmowę z Tobą od razu zauważy, że jesteś podstawiony, bo nie odnosisz się do tego co piszę. Nie wiesz co to goj i mieszasz z gejem. Nie wiesz na podstawie czego tworzy się ideologie, a na koniec jeszcze wyskakujesz mi z hasłami propagandowymi, które nie są związane z moimi wypowiedziami.
Jesteś zielonka w temacie, a trafiłeś na mocnego gracza. Zostaw to, bo Cię to przerasta.

dzenero

ja nie robię z nikogo wariata, mówię tylko że są pewni ludzie którzy pod różnymi filmami będą wmawiać spiski gojów, reptilian, płaskoziemców i innych wynalazków, mimo że tak naprawdę nie ma to nic wspólnego z filmem ani jego fabułą. Dlatego dalsza rozmowa nie ma sensu. Polecam znaleźć sobie forum a takich psychicznych tematach i tam się zachwycać gejami, gojami i innymi reptilianami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones