PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723027}

Predator

The Predator
5,0 31 tys. ocen
5,0 10 1 30982
5,8 23 krytyków
Predator
powrót do forum filmu Predator

Specjalnie się zalogowałem, bo żeby ten film miał notę 5.6 a syf bez granic 8.3 to potwarz dla kina akcji.

Film był świetny. Dużo humoru, dużo akcji, R-ka!! której prawie się już nie widuje w tym gatunku (dzięki superbohaterom).

Ta część jak dla mnie jest najlepszą częścią Predatora i nie zrozumcie mnie źle, lubię kino lat 80-tych i 90-tych, ale dokładnie za to czym może pochwalić się nowy Predator: ciętym humorem i mocną akcją.

P.S. muzyka z oryginału też była fajna :)

ocenił(a) film na 9
Dentarg

za ten wpis znafcy Cię dopadną i załatwią tak jak ten Ultimate zwykłego Predatora :D

ocenił(a) film na 9
dezertx

Spoilery!


Trochę ci znafcy mają rację. Też bym chętnie poprawił to i owo w filmie np.:
- wywalił predatorskie psy
- dołączył Arnolda do ekipy świrów (zabrakło mi "get to da choppa" :D)
- zmienił końcówkę, bo ta jest beznadziejna
- dał jakąś historyjkę/podkład po to dlaczego pani naukowiec potrafi posługiwać się bronią
- zmienił scenę w której oryginalny Predator ucieka z laboratorium, bo to, że nie przygotowali się na jego przebudzenie było trochę głupie
- może też wcisnął Glovera (główny bohater Predatora 2) do jakiejś epizodycznej roli

ocenił(a) film na 9
Dentarg

-psy to taki nieprzewiedywalny pomsł że był na plus.
-Arnolda zapraszali ale nie chciał, choć ostatnio od gniotów nie stroni
-końcówka mi siępodobała ale mogli dać tę scenę Iron-Predatorem po napisach
-pani naukowiec mieszka w USA a tam każdy umie strzelać nie to co u nas {choć akurat byłem w MONie i opanowanie kałasza to nie filozofia}
-w laboratorium to racja. niby było powiedziane że dostał dużą dawke pwulonu, ale przydałyby sie byle kajdanki na łapach
-takie cameo byłoby na plus

ocenił(a) film na 9
dezertx

Dzięki za info. Nie wiedziałem, że Arnold im odmówił :/ Szkoda.

Co do końcówki to zaleciała mi trochę Marvelem. Ten predatorski kostium wymieniłbym na jakąś istotę, hybrydę człowieka i predatora. Ewentualnie na jakąś technologię do szybkiej podróży w kosmosie (tego co używali predatorzy na początku filmu) dzięki której mogliby uciec z Ziemi przed jej zagładą.

Ale niestety... zrobili superbohatera w kostiumie predatora i podtekst, że w następnej części czeka ludzkość wojna z predatorami. Nie podoba mi się ten pomysł.

ocenił(a) film na 7
Dentarg

informator przenosi rózne informacje :D