PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=798331}

Prawda czy wyzwanie

Truth or Dare
5,4 29 807
ocen
5,4 10 1 29807
3,9 8
ocen krytyków
Prawda czy wyzwanie
powrót do forum filmu Prawda czy wyzwanie

oraz komentarzami. Jeśli lubicie tego typu filmy: grupa studentów, zagadka, elementy nadprzyrodzone i wartka akcja to na pewno ten film wam się spodoba.

ocenił(a) film na 6
Izabell673

Uwaga spoiler! Film spoko sie ogląda ale jedna rzecz nielogiczna tzn. nie pasująca do głównej bohaterki. Na początku Olivia dostała pytanie w stylu kogo wolała by uratować czy ich kilkoro co są w tej chwili z nią czy cały Meksyk. To wolała zeby ich zabito i to niby była jej prawda. A na końcu filmu ratuje siebie a cały świat zaprasza do gry wrzucając filmik na youtube i pytając prawda czy wyzwanie.....

ocenił(a) film na 7
S_E_L_E_R

To tak jakbym Cię zapytał, czy wolałbyś kebaba z kurczakiem czy z wołowiną i później zmieniłbyś zdanie.

Dla mnie to właśnie była solidna końcówka, która pokazała, że Olivia niejako zmieniła się pod wpływem tych wydarzeń ;) poza tym zaproszenie do gry niemal całego świata to dobry pomysł, zanim dojdzie do Ciebie kolej to będziesz na emeryturze :P Poza tym dla mnie to trochę też odniesienie do tego, że czasem ludzie w życiu robią różne dziwne rzecz, co teoretycznie może być ich wytłumaczeniem ;)

ocenił(a) film na 9
S_E_L_E_R

Ona powiedziała prawdę. Nikt z nas nie wie jakby się zachował w stresowej sytuacji. Była pewna, że ratowałaby Meksyk, więc w tej chwili dla niej to była prawda. Jeżeli powiem , że za oknem pada deszcz, a za chwilę przestanie to znaczy, że kłamałam? Zresztą powiedziała to nim jej przyjaciele zaczęli ginąć na jej oczach. Ten zabieg nie był bez znaczenia. Miał pokazać jak gra zmieniła tych ludzi. Przed nią nie wymachiwała by komuś pistoletem przed głową.

Izabell673

Starałam się bardzo nie sugerować oceną i poszłam do kina licząc na niezbyt wyszukany, ale mimo wszystko rozrywkowy horrorek. Zamiast tego dostałam niestrawny koszmarek. Szkoda czasu.

monikowal

Moim zdaniem w tym przypadku nie powinno sugerować się oceną. 5.3 to za dużo, a sugerowanie się komentarzem autorki wątku również nie jest wskazane :D Denerwujące są posty typu mnie się podoba to się nie sugerujcie.

monikowal

Zgadza się. Film jest słaby. Nie jest bardzo słaby, ale nota około 5 jest w pełni zasłużona. Na pewno nie więcej.

ocenił(a) film na 8
Izabell673

Kochana ja sie nigdy nie sugeruje oceną ! :) pozdr.

Izabell673

Pomysł znośny, niestety wykonanie w postaci komicznych "strasznych" uśmiechów i debilizm bohaterów ("fake konto, policja nas nie namierzy" - bo przecież nie ma adresów ip w tym świecie - hamerykański poziom IQ) do których w ogóle się nie przywiązujemy i jest nam całkowicie obojętne kto umrze bo wszyscy są równie beznadziejni powodują, że film ogląda się patrząc na zegarek kiedy to cierpienie się wreszcie skończy.

ocenił(a) film na 4
Piterek83

Nie zgodzę się, że obojętne kto umrze. Ja szczerze liczyłem, że wszyscy umrą

Izabell673

bajeczka dla dzieci.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
malina1234_filmweb

Rozumiem o sobie piszesz :) z dziećmi nie rozmawiam :D

Izabell673

Polowa i tak to sa wielcy znafffcy ktorzy ogladaja tylko oscarowe filmy ktore (niektore) nie sa jakies wybitne

ocenił(a) film na 8
Aiva1993

dokładnie, zgadzam się. Film się fajnie ogląda, przypomina "Oszukać przeznaczenie".

ocenił(a) film na 9
nuka_ug

nie sugerowałem sie zbytnio oceną bo i tak chciałem obejrzeć ten film ale nie spodziewałem sie że będzie tak dobry i mnie zaskoczył....myślałem,że dostanie ode mnie ocenę 7 ale zasługuje na mocne 8/10

ocenił(a) film na 1
nuka_ug

Do oszukać przeznaczenie ten film to nawet do pięt nie dorasta.

ocenił(a) film na 2
Toffino25

Fakt faktem nie dorasta, ale miał ciekawy pomysł dlatego daje ocene 2, widać, że się inspirowali

ocenił(a) film na 8
Izabell673

Popieram,super horror,jeden z lepszych jakich widziałem ostatnio.Trzyma w napięciu do samego końca,uczestnicy gry mają do wykonania ciekawe zadania,aż sam się zastanawiasz oglądając co by się zrobiło na ich miejscu w takich sytuacjach ;).Dziwi mnie aż tak niska średnia tego filmu.Dodam jeszcze że bardzo przypominał mi film,Oszukać przeznaczenie ;)

ocenił(a) film na 9
Izabell673

Uwielbiam filmy w których dzieje się coś dziwnego i bohater musi rozwiązać zagadkę. Nie zawiodłam się, to naprawdę fajny film. no i cały czas człowiek głowił się co to za prawda, która nie mogła zostać wypowiedziana. No i lubię filmy, które pokazują jak prawda może zniszczyć i podzielić ludzi...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones