PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=755281}
6,3 41 990
ocen
6,3 10 1 41990
4,8 24
oceny krytyków
Powidoki
powrót do forum filmu Powidoki

gorszego filmu nie widzialem/am do dxpy byl jak ma.robic takie cos to niech wo ogole nie robi i tyle do dxpy

ocenił(a) film na 7
Lol987654321_filmweb

Podał byś chociaż jakieś argumenty?

ocenił(a) film na 1
karol0324

tu nie potrzebne sa argumenty slaby film i koniec sama se obejrzyj i sie przekonasz

karol0324

Bezsensowne, tragicznie nienaturalne dialogi. Drewniana gra Broni. Brak logiki w scenach (chociażby pierwsza scena - rozumiem zamysł, ale była zupełnie bez sensu). Gra aktorska jak w szkolnym przedstawieniu (albo w studenckiej etiudzie) - "zakochana" jest tak zakochana że już bardziej się nie da, sztuczne śmiechy i nienaturalne reakcje.

Najgorszy i tak jest brak jakiegokolwiek przesłania czy interesującego wątku w filmie - po pierwszych minutach wiadomo jak cała historia się skończy.

ocenił(a) film na 1
mleczakm

Zgadzam siee

ocenił(a) film na 8
Lol987654321_filmweb

Z d#$$% to jest twój komentarz.

ocenił(a) film na 1
bezrozumny

Twój też

Lol987654321_filmweb

Bekowe oceny u tego dżentelmena: Powidoki - 1, Jak rozpętałem II wojnę światową - 1, Zwierzogród - 1, Smoleńsk - 10 xD

ocenił(a) film na 1
moooras

BO SĄ DO DXPY INACZEJ SIĘ NIE DA OCENIĆ

Lol987654321_filmweb

Ktoś, kto ocenia tego propagandowego kloca, Smoleńsk, na 10 powinien mieć bana na wystawianie jakichkolwiek ocen filmom - samozwańczy oficer polityczny. Swoją drogą nie rozumiem, czym się tak strasznie naraził Wajda partyjnemu wydziałowi propagandy - czy chodzi o to, że nie zrobił filmu "Człowiek z bliźniaka"? To niech Antoni Krauze zrobi, ma taką dobrą passę, niech kręci.

ocenił(a) film na 1
mpruchni

Specjalnie wstawiłem taką ocenę temu i nie będziesz mi gościu gadał co ja mam oceniać i czy mi się to podoba, może ja zaraz twoje oceny sprawdzę? Poza tym ten film to też propaganda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones