PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629387}
6,8 520
ocen
6,8 10 1 520
Poongsan
powrót do forum filmu Poongsan

Dziwi mnie fakt tak małej oglądalności tego tytułu,to w końcu scenariusz znakomitego reżysera i scenarzysty samego KIM KI- DUKA oj wielkiego człowieka jeśli chodzi o kino....Film jest dobry nie jest to super arcydzieło ale z pewnością zasługuje na niebanalną uwagę. Temat filmu bardzo na czasie problemy emigrantów Korei północnej z wątkiem miłosnym w tle.Ciekawy scenariusz,ciekawe kadry,zdjęcia, jest parę scen ściskający za gardło.Naprawdę warto poświęcic czas i zobaczyc to niebanalne jakże odmienne kino !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 7
orlando199

Warto poświęcić czas na każdy jeden film Ki-duk Kima obejrzałem wszystkie jego filmy i ani razu się nie zawiodłem.Poongsan to kolejny z kolei film który porusza istotne dla tamtego regionu kwestie,zazwyczaj w filmach wątki miłosne są po prostu żałosne takie wymuszone,ale nie u Ki-duk Kima tutaj ten wątek był piękny zwłaszcza scena gdy leżeli razem na podłodze,końcówka również interesująca amerykanie powinny brać przykład jak robi się prawdziwe filmy.

D3Mania

Gdzie można zobaczyć
ten film?

ocenił(a) film na 7
malgosiab

Ja pibieram z torrentów (i później szukam napisów) lub c h o m i k u j

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones