PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=823512}

Polowanie

The Hunt
5,9 18 597
ocen
5,9 10 1 18597
6,5 11
ocen krytyków
Polowanie
powrót do forum filmu Polowanie
ocenił(a) film na 7
Majkel81_filmweb

Bardziej Rodriguezem ;) na początku właśnie te tony mnie irytowały, bo nie tego się spodziewałem, ale gdy przekwalifikowałem nieco nastawienie, to wyszła z tego niezła zabawa ;)

ocenił(a) film na 6
Majkel81_filmweb

Pierwsza część walki między Swank a Gilpin bardzo mocno wzorowana została na Kill Bill

ocenił(a) film na 9
Majkel81_filmweb

Po tytule i opisie sądziłem że to będzie kolejny zwykły film o polowaniu i przetrwaniu. Czyli fajny ale zbytnio nie zapadający w pamięć. Ale ten był jak szampan z ostatniej sceny...

Awesome!

Bohaterowie którzy mają zadatki na pierwszoplanowych giną jak muchy, wystrojona świnia oznajmia twisty, jatka jak w Bękartach Wojny (piwnica!), kobiety walczą na noże i palniki (Kill Bill), noże, karabiny, pistolety, obrzyny - i nawet miejsce na miecze samurajskie się znalazło. Ha, pokosiłbym się nawet o nawiązanie do stacji benzynowej z "Od zmierzchu do świtu" Akcja non-stop, jajcarski humor ("zapomniałaś wyjąć zawleczkę?"), no i Snowball - uch, kobita mimiką zabiera każdą scenę.

Jak dla mnie jedna z niewielu miłych niespodzianek filmowych w tym, roku.

ocenił(a) film na 8
Majkel81_filmweb

tak, ja tez to zauważyłam ale to tylko na plus

ocenił(a) film na 6
Majkel81_filmweb

Dokładnie, ale jeszcze nie widziałem filmu i już pomyśłałem o Tarantino ze zdjęć.

ocenił(a) film na 8
Majkel81_filmweb

Dokładnie tak! Od razu pomyślałam o "Dawno temu w Hollywood" i z jakim hmm..rozsmakowaniem Tarantino pokazał masakrę na gangu Charliego Mansona ;) Ten sam rodzaj czarnego humoru. Film jest świetny, wciąga od pierwszej sekwencji. Przeważnie trailery wyczerpują najlepsze "momenty", a tu jest całkiem inaczej, co najlepsze dopiero przed nami

Majkel81_filmweb

Ta, coś zaleciało, choć niekoniecznie Tarantino. Prędzej tandetą...

użytkownik usunięty
Majkel81_filmweb

Jestem w trakcie oglądania i mi początek zalatywał Igrzyskami Śmierci. Im dalej tym bardzie Zombielandowo jak dla mnie

Majkel81_filmweb

Hahaha. Z której strony? Nie bluznij synu

ocenił(a) film na 6
kubelek0908

Jak nic, nowa wersja filmu "Polowanie na indyki"

ocenił(a) film na 6
rafi_6

Dokładnie z tym filmem mi się skojarzyło. Ale wielu ludzi może być zbyt młodych, żeby pamiętać Polowanie na indyki. :)

Majkel81_filmweb

Ty dziecko widziales kiedys Tarantino? Ten film to jest schemat gatunku, a nie zaden Tarantino.

ocenił(a) film na 7
Majkel81_filmweb

Nie zaleciało.

ocenił(a) film na 9
Majkel81_filmweb

bo coś jest brutalne to już tarantino? oglądajcie ludzie więcej filmów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones