PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=783032}
6,1 37 480
ocen
6,1 10 1 37480
5,6 21
ocen krytyków
Podatek od miłości
powrót do forum filmu Podatek od miłości

Wczoraj byłam z koleżanką na seansie przedpremierowym. Wygrała w radiu bilety, więc stwierdziłam czemu nie ;) Cóż...jako osoba z reguły nieprzepadająca za polskimi "komediami" romantycznymi, mogę chyba powiedzieć, że ta nie była tragiczna. Miło było zobaczyć w rolach glównych wreszcie mniej znanych aktorów. Damięcki sprawdził się też jako aktor komediowy. Taki sobie, przyjemny dla oka filmik. Polecam zabrać np. mamę, albo jakąś ciotkę, to dobry target. Jeśli chodzi o humor, powiem tak, prawie przez cały seans sala pełna kobit wyła ze śmiechu...Ja się kilka razy uśmiechnęłam, raz czy dwa zaśmiałam. Nie winię filmu, może ja mam takie spaczone poczucie humoru, ale jak mówię cała sala rechotała jak głupia. Co mnie wkur**ało. No cóż, kilka klasycznych ogranych kawałów, powielanie schemacików i oczywista rzecz...Sięganie, kolejny raz po motyw nadmiernie inteligentnego, wścibskiego i zbyt wylewnego dzieciaka. Bardzo tego nie lubię, te dzieci sypiące "przezabawnymi, ciętymi" ripostami, przytulające się do osoby, którą widzą drugi raz w życiu. Byliście takimi dziećmi? Bo ja raczej nie ;) Ogólnie, nie miałam poczucia że zmarnowałam 2h życia, więc dramatu nie było.

ocenił(a) film na 8
Helterskelter89

Wk*****ło Cię, że cała sala śmiała się na komedii? Dobrze, że dodałaś, że masz spaczone poczucie humoru bo to, że akurat Ciebie ten film bardzo mało bawił nie jest wyznacznikiem tego czy jest udany czy nie.
Ja poszłam na ten film w ciemno, zupełnie nie wiedząc o co w nim chodzi a ubawiłam się do łez. Cieszę się, że nie jestem przesmutnym nieszczęśliwym polaczkiem.
Radości w życiu życzę.

ocenił(a) film na 6
lolkosia

Widocznie źle to zapisałam. Powinno być tak : "Nie winię filmu, może ja mam takie spaczone poczucie humoru, ale jak mówię cała sala rechotała jak głupia (i tu GIGANTYCZNA KROPKA ŻEBY NIE BYŁO NIEDOMÓWIEŃ!)
A co mnie wkur**ało: No cóż, kilka klasycznych ogranych kawałów, powielanie schemacików i oczywista rzecz...".

I od razu leci na mnie hejt...Czytaj też trochę ze zrozumieniem. Czemu miałoby mnie wkurzać, że ktoś się śmieje na komedii w kinie? No trochę logiki.

ocenił(a) film na 6
Helterskelter89

:) taka grzeczna i kulturalna odpowiedź.

Pozdrawiam Cię. A film, hm, okazał się miłym zaskoczeniem ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones