PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=783032}
6,1 37 480
ocen
6,1 10 1 37480
5,6 21
ocen krytyków
Podatek od miłości
powrót do forum filmu Podatek od miłości

Na początku jest trochę nudny,ale później nabiera tempa i rozkręca się. Jest lekki i przyjemny, choć niestety jak każda tego typu komedia romantyczna jest przewidywalny i kończy się oczywistym happy endem. Od początku można się domyśleć z kim ostatecznie zwiąże się Klara. Nie ma tutaj zdziwienia ani efektu "WOW". Za to bardzo spodobała mi się scena końcowa na statku. Według mnie jest najlepsza w całym filmie. Również na plus oceniłam grę aktorską Damięckiego i Czernieckiego. Z kolei główna bohaterka nie powaliła mnie na kolana. Czegoś tutaj zabrakło.

Suma sumarum jest to pozycja w sam raz do obejrzenia dla osób lubiących polskie komedie romantyczne.

ocenił(a) film na 5

Też tak sądzę, akcja taka nierówna w całym filmie. Raz mega nudno raz nawet ciekawie, są śmieszne momenty to trzeba przyznać. Sam pomysł mi się podobał, Damięcki u mnie też na plus, podobała mi się jeszcze aktorka, która grała jego siostrę, Btw wg mnie fajna scena u niej w domu, akurat ciekawa i zabawna moim zdaniem.
Sam pomysł w serialu mogli rozkręcić bardziej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones