PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=783032}
6,1 37 435
ocen
6,1 10 1 37435
5,6 21
ocen krytyków
Podatek od miłości
powrót do forum filmu Podatek od miłości

Twórcy naprawdę uważają ludzi za tak odmóżdżonych, żeby bez żenady serwować im takie gnioty fabularne?

kaldor

Bez przesady ludzie chodza do kina, aby się rozerwać, pośmiać. Nie wszyscy chcą ogladać ciężkie filmy.

Filomena00

No to też by się rozczarowali, bo nie jest to ani śmieszne, ani nie rozrywa

kaldor

myślisz że Damięcki by zagrał w gniocie? Nawet krytyczna Koriwn-Piotrowska tym razem nie ciśnie

Martarut

Przecież zagrał. W Belfrze. Naprawdę nie mam pretensji do dobrych aktorów, że grają w szitach, bo sorry wielkie, ale każdy musi za coś żyć.

kaldor

Przecież Belfer to absolutne mistrzostwo świata. Jeden z lepszych polskich seriali jaki powstał.

ocenił(a) film na 7
Andrzejek324

"Przecież zagrał. W Belfrze." :D. Lepiej nie karmić trola-hejtera ;)

kaldor

Belfer to gniot, a bajeczkę Toy Story oceniłeś na 9?? haha to ja nie mam więcej pytań

fanzlalka

Toy Story to klasyka, ja bym dała nawet 9 i serduszko, ale Belfer to świetny serial, a Damięcki jest w nim najlepszym punktem. Podobnie w ,,Podatku" - poczytajcie pierwszą lepszą recenzję

ocenił(a) film na 7
kaldor

Belfer to gniot?! No, z tobą naprawdę jest coś nie tak.

kaldor

Nie przesadzajmy.

kaldor

Niestety tak, masa ludzi napływa do kin na wszelkie polskie komedio-romantyczne gnioty, a naprawdę porządne produkcje (niekoniecznie zagraniczne!) przechodzą bez echa...

tiifanys

bez przesady, np. film o Wisłockiej - bardzo dobry i głośno komentowany. Prawą jest, że jeżeli chodzi o ambitniejsze kino to na największy rozgłos mogą liczyć produkcje kontrowersyjne i szokujące - ,,Pokot", ,,Wołyń", ,,Drogówka", ,,Pokłosie"...można by jeszcze wymieniać. Bardzo niedocenione jest moim zdaniem ,,Hardkor Disko". Ale ale - nie każdy takie filmy lubi, tak samo jak nie każdy lubi komedie romantyczne. Najwyraźniej tych, którzy je lubią, jest po prostu więcej. Ja np. lubię obie kategorie filmów, a jednocześnie nie oceniam ich w tych samych kategoriach - oczekuje od nich różnych rzeczy.
PS ,,Ostatnia rodzina" - świetny przykład, że ambitny polski film może wzbudzić duże zainteresowanie

Martarut

Ej ale czemu zakładamy że komedia i lekki film musi mieć ch*jową fabułę? Przecież nie zawsze tak jest. Ja cię kocham a ty spisz nie ma banalnej fabuły, tak samo jak większość komedii brytyjskich.

kaldor

Odgrzewane kotlety to prosta sprawa dla twórców :)

kaldor

Proszę wymień mi 3 polskie, romantyczne, śmieszniejsze komedie od tej. To było pytanie retoryczne.

balca

cale szczęście listy do m i to nie-tak jak myślisz kotku

ocenił(a) film na 5
adam_sobczyk

To nie tak jak myślisz kotku to jest komedia, ale nie romantyczna. Dlatego jest śmieszna. Podatek od miłości jest niby lepszy, ale tak naprawdę oszukuje. Bo na początku kusi niby oryginalnym pomysłem, by od połowy lecieć schematem komedii romantycznej do bólu przewidywalnym, zapominając o fortelu, na którym próbował być oparty na początku.

ocenił(a) film na 7
kaldor

To, ile da ci film, zależy też od ciebie. I z tym coś nie bardzo dobrze jest. Popracuj nad sobą, poczytaj. To może nic nie dać ale zawsze możesz spróbować.

ocenił(a) film na 5
kaldor

Przeczytaj sobie komentarze, ilu ludzi jest zachwyconych. Widocznie nie doceniasz ilości debili.

ocenił(a) film na 4
kaldor

Film był słaby

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones