PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=796158}

Podły, okrutny, zły

Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile
6,7 50 494
oceny
6,7 10 1 50494
5,6 39
ocen krytyków
Podły, okrutny, zły
powrót do forum filmu Podły, okrutny, zły

Film jest ciekawy, i dobrze się go oglądało. Zac Efron wypadł naprawdę świetnie, kto wie, może to jego najlepsza rola. Jestem skłonna stwierdzić, że inni aktorzy wypadli na jego tle blado. Twórcy postanowili przedstawić Ted'a Bundy'ego jako zupełnie niewinnego człowieka, którego z niewiadomych przyczyn ktoś oskarża o serię brutalnych morderstw. Dzięki temu jesteśmy skłonni uwierzyć, że on naprawdę jest niewinny. Bundy przecież sam jest o tym przekonany aż do końca. Jednak tym samym, zmieniono dużą część historii, a ogromna ilość faktów i wątków została przemilczana. Po obejrzeniu filmu, nadal nie wiedziałam kim tak naprawdę był Ted Bundy, ani czym się kierował. Dlatego, jeśli ktoś liczy na biografię mordercy, to bardzo się przeliczy, a informacji będzie musiał szukać gdzie indziej. Osobiście wspomagałam się "Taśmami Ted'a Bundy'ego" na platformie Netflix'a. Pozdrawiam :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones