PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=827}

Pociąg życia

Train de vie
7,7 16 146
ocen
7,7 10 1 16146
8,3 3
oceny krytyków
Pociąg życia
powrót do forum filmu Pociąg życia

i to niezle przewidywalny i mało smieszny

konrii_2

Czy my naprawdę oglądaliśmy ten sam film? Bynajmniej nie uważam go za przeciętny czy nudny, wręcz śmiem twierdzić, że jest jednym z bardziej udanych filmów o tematyce Holocaustu. Czemu tak twierdzę? Ano, przez prosty zabieg reżysera, który przedstawił całą historię jako fantasmagorię, urojenia być może chorego Shloma, albo tworzącego sobie alternatywę, pancerz w tak ciężkim życiu w obozie. Nie wiem o co chodzi Ci z tą przewidywalnością, być może nie zrozumiałeś przekazu, albo od początku wiedziałeś, że dostaną się do obozu. Wszak historia 'grubymi nićmi szyta' gdyby nie końcowa scena, która nota bene sprowadza 'widza na ziemię' i obnaża całą prawdę. Jak dla mnie film rewelacyjny.

ocenił(a) film na 9
konrii_2

zgadzam sie w 100 % z pasterz_cieni . Jesli dla Ciebie ten film jest malo przewidywalny a co lepsze malo smieszny to wspolczuje poczucie humoru bo Ciebie pewnie smiesza puste kawaly o blondynkach. film BOSKI !

ocenił(a) film na 5
konrii_2

Zgadzam się. Rozczarował mnie. Absurdalne dowcipy nie były zabawne, a fabuła do przewidzenia. Szkoda.

ocenił(a) film na 7
krzemsylwia

tak od początku wiedziales że to wszystko sie dzieje w głowie kolesia - no nie wiem ;) pewnie ty po 11 latach tez nie :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones