PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=767915}
6,1 32 205
ocen
6,1 10 1 32205
3,8 8
ocen krytyków
Po prostu przyjaźń
powrót do forum filmu Po prostu przyjaźń

2 godzin zmarnowanych z życia już wam nikt nigdy nie odda.

ocenił(a) film na 1
AngusYoung

Zgadam się ! Ludzie z kina wychodzili !

ocenił(a) film na 8
Cichutki_filmweb

Uwielbiam tekst: "Ludzie z kina wychodzili" ;D Ja się pytam: po co chodzicie oglądać polskie kino? Żeby potem biadolić jaki to syf? I najlepsze, że wszyscy potem są po reżyserce i napisali w życiu setki scenariuszy. Owszem, film może nie jest arcydziełem, ale nie przesadzajmy. Jak ktoś wychodzi w połowie filmu i nie szkoda mu kasy, to jest śmieszny, ale to jego sprawa.

ocenił(a) film na 2
AngusYoung

Najdłuższa telenowela w moim życiu. A telenowel nie lubię.

AngusYoung

To było straszne przeżycie. Widziałam ten film na maratonie sylwestrowym i powiem szczerze, że przy innych był po prostu nie do obejrzenia. Słabe było wszystko: od scenariusza, przez reżyserię do przerysowanej (tak, że aż sztucznej) gry aktorskiej. No nie dało się tego oglądać.

AngusYoung

hm jestem lekko zaskoczona waszymi opiniami, bo widziałam ten film i muszę przyznać, że to całkiem niezła polska komedia. lekka i zabawna z zachowaniem dobrej gry aktorskiej.

AngusYoung

to komedia, a nie melodramat. ludzie mają różne gusta i trudno na ten temat dyskutować. uważam, że scenariusz i gra aktorska jest na bardzo przyzwoitym poziomie. widać, że to klimaty "Listów do M." i film jest w podobnym duchu. to raczej oczywiste, że bardziej do gustu przypadnie kobietom niż mężczyznom, którzy kochają kino akcji.

monika_bombka

coś w tym jest ;)

monika_bombka

To nie jest komedia.

ocenił(a) film na 7
AngusYoung

Widziałam gorsze komedie romantyczne serio ;) a ta, nawet taką stricte komedią nie jest. Jest wątek, kóry mi prawie wycisnął łzy z oczu, ale spoilerować nie będę. Nikt nikogo nie zmusza do oglądania, ale zmarnowane dwie godziny? Przesada ;)

Bella_88

To że widziałeś gorsze filmy rzeczywiście zachęca... I powiedzmy sobie szczerze, to nie tylko nie jest fajna Planeta Singli, to nawet nie są przeciętne jak siemano Listy do M. - to najgorszego sortu romantyczna pseudokomedyjka z szablonu. Taka sama strata czasu jak Powidoki.

ocenił(a) film na 3
Bella_88

Dokładnie zmarnowane dwie godziny. Gniot jakich mało, ale jak widać bardzo promowany gniot. A koleżanka bardzo się widzę udziela na forum, czyżby ktoś z produkcji był znajomym? Bo jakoś nie chcę mi się wierzyć że tak zupełnie bezinteresownie bronisz tego filmu pod każdym negatywnym postem

ocenił(a) film na 1
AngusYoung

Dokładnie! zgadzam się. Tak jak Listy do M bardzo mi się podobały tak ten film hmmm delikatnie napisze jest SŁABY. Jak widzę zwiastun w TVN to mam ochotę czymś rzucić w telewizor ☺️

ocenił(a) film na 1
supermenka46

Zgadzam się w 100%! Dno totalne!

ocenił(a) film na 3
AngusYoung

NIestety film bardzo słaby ;( Zakoscielny jeszcze dodatkowo pogrzebal ten film;/
Ludzie z kina wychodzili, dobrzy aktorzy a nie mieli co zagrac, duzy niedosyt...
Gdzie dobre polskie komedie?

ocenił(a) film na 7
kolorowo

Pewnie dlatego, ze to nie jest komedia, tylko mix tejże, obyczajówki i melodramatu, czy tam dramatu. Jasne, że to, ze są gorsze filmy może do końca nie jest dobrym argumentem ;) ale zjechanie rozrywkowego filmu jakby był co najmniej kandydatem do Oskara jest na wyrost ;)

ocenił(a) film na 3
Bella_88

Wdl mnie nawet w kategorii "mix tejże, obyczajówki i melodramatu" to byl slaby film.

AngusYoung

Szczególnie jak idziesz na komedię, a momentów do śmiania się właściwie nie ma.

ocenił(a) film na 7
Brzozack

Sceny Stelmaszyka z dzieckiem mnie jednak w większości rozbawiły i trudno, ale nie wstydzę się tego ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones