PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=767915}
6,1 32 187
ocen
6,1 10 1 32187
3,8 8
ocen krytyków
Po prostu przyjaźń
powrót do forum filmu Po prostu przyjaźń

Zgrabnie napisana komedia z fajnym przesłaniem. Jak ktoś szuka zabawnego, lekkiego i jednocześnie niegłupiego filmu to po prostu warto zobaczyć. :) Generalnie, bez spojlowania: ma pewno warto zwrócić uwagę na Topę grającego dość inną dla siebie rolę, bardzo przyjemna historia dziecka i "dziadka" (dobra rola Stelmaszyka) a do tego "smaczki" w postaci epizodów Fronczewskiego i Czeczota (niby pojawia się na kilka minut, a swoją mimiką robi swoje). W ogóle fajnie, że wszystkie historie w większym lub mniejszym stopniu się jakoś przenikają Ogólnie bardzo pozytywne wrażenia z seansu.

ocenił(a) film na 7
ListkOwy

Byłam w święta i tez jestem miło zaskoczona poziomem filmu. Będzie o czym dyskutować, bo Topa faktycznie bezbłędny!

Bella_88

Witam, czy mogę zapytać ile trwa występ Grzegorza Damięckiego w tym filmie? Epizod, czy może ( oby) trochę więcej?

ocenił(a) film na 7
Pani_Zima_1989

Pytać zawsze trzeba ;) Damięcki jest postacią drugoplanową, ale wazną z punktu widzenia sytuacji jednej z głównych bohaterek. Epizodem, więc bym jego roli nie nazwała. Przystojny jak zawsze, ale zagrał bardzo dobrze, choć nie wiem, czy ta jego charyzma mi bardziej w głowie nie zawróciła haha ;)

Bella_88

On zawsze gra bardzo dobrze, więc spodziewam się, że że i tu jest podobnie:) Co do charyzmy - mnie Grzesiu Damięcki oczarowuje w lot, od pierwszego wejrzenia, gdziekolwiek i cokolwiek by nie zagrał, więc chyba nie jestem do końca obiektywna:)

ocenił(a) film na 7
Pani_Zima_1989

Damięcki jest super! Tez widziałam już film i jestem nim jeszcze bardziej oczarowana. I aktorem i filmem rzecz jasna :D A dodając zabawnego Stramowskiego i poetyckiego Zako to już dla bab jest raj!

Bella_88

Film niestety średnio mi się podobał, spodziewałam się czegoś zupełnie innego. Jeśli już w przyszłości zdecyduje się go powtórnie zobaczyć to zdecydowanie ze względu na bezapelacyjnie wyśmienitego Topę i niezwykle czarującego Damięckiego (mimo że na ekranie nie ma go za dużo to i tak zdążył mnie kupić, jak zwykle z resztą).

ListkOwy

potwierdzam. można wybrać się z dziewczyna, koleżanką do kina bez obaw, że to kolejna komedia romantyczna z Zakościelnym w roli głównej hehehe dużo humoru na poziomie i ze smakiem. gra aktorska bardziej przypadła mi do gustu u tzw. starej wiary, ale to zapewne kwestia gustu. zgrabna fabuła tak więc film się specjalnie nie dłuży

ocenił(a) film na 8
pawelP84

podpowiesz może jaka była grana piosenka na napisach końcowych?? Wydaje mi się że to może coś być Andrzeja Zauchy. Bardzo proszę o pomoc, nie chce puszczać tego w zapomnienie

ocenił(a) film na 8
wilczur219

To była piosenka Zbigniewa Wodeckiego, niestety nie jestem w stanie przypomnieć sobie teraz tytułu i mimo poszukiwań nie mogę ją znaleźć :( ale to dość stary już kawałek piosenki Zbigniewa Wodeckiego w nowej aranżacji jak mi się wydaje :) pozdrawiam serdecznie :)

ocenił(a) film na 8
kasiek74

Jak dobrze pamiętam to było "Rzuć to wszystko co złe" - Zbigniew Wodecki i Mitch & Mitch :)

ocenił(a) film na 7
karolina.mazurkiewicz

Uwielbiam tę piosenkę, znałam wcześniej :) A w ogóle ścieżka dźwiękowa to bardzo mocna część składowa filmu.

wilczur219

Ta piosenka to "OPOWIADAJ MI TAK" Z. Wodeckiego ;-) też silnie utkwiła mi w pamięci, idealnie wpasowana w nastrój zakończenia tego wyjątkowo dobrego filmu ! Pozdrowienia!

ocenił(a) film na 8
michelangelo_2

Dziękuje bardzo za odpowiedź, właśnie odsłuchuje. Masz rację, idealnie pasowała na koniec tego super filmu. Pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones