PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=767915}
6,1 32 187
ocen
6,1 10 1 32187
3,8 8
ocen krytyków
Po prostu przyjaźń
powrót do forum filmu Po prostu przyjaźń

Nie był zły

użytkownik usunięty

Właściwie to o pół godziny za długi.
Plusem filmu nie była pierdyliard ilość reklam wciskana na siłę widzowi tak jak to ma w zwyczaju polska produkcja.

ocenił(a) film na 7

Nie wiem, czy za długi, tak szybko czas zleciał, ze nie zauważyłam tego. Ale co do braku product placement pełna zgoda.

Ja nie jestem krytyczna, co do samego pomysłu. W końcu, jak ma się sponsorów, to i jest pewna umowa na wyeksponowanie ich w odpowiedni sposób. Sztuka polega jednak na tym, by zrobić to w sposób umiejętny i nienachalnie. Jakoś nie przypominam sobie, i nie zapadło mi zbytnio w pamięć, czy było to aż tak w jakiejkolwiek produkcji rażące.

ocenił(a) film na 7

Dokładnie, nie jestem sobie w stanie przypomnieć jakiegoś produktu, który był w filmie reklamowany. Chyba, że Lotto, ale jakoś wątpię, czy widownia miała by to scenarzystom za złe :D

Laksandra

byly pieluszki od znanej z produkcji klasycznego kremu marki, ale prezentowame bardzo nienachalnie.nie ma sie do czego przyczepic.

ocenił(a) film na 7
gosia_bzd

O, masz to jednak niespodzianka, zwłaszcza, że dzidzia też nie ma za wileu scen :D Pewnie jeszcze nie raz ten film obejrzę, więc z ciekawości wytężę wzrok ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones