PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=767915}
6,1 32 205
ocen
6,1 10 1 32205
3,8 8
ocen krytyków
Po prostu przyjaźń
powrót do forum filmu Po prostu przyjaźń

Gniot jakich mało.

ocenił(a) film na 2

Pierwszy lepszy odcinek serialu Suits, Vikings, Game of Thrones, The Big Bang Theory, Boardwalk Empire, czy Narcos rozkłada ten film na łopatki na każdej płaszczyźnie. Pierwszy raz od dawna czułem, że przepłaciłem za bilety...

ocenił(a) film na 7
lutnik

Porównywać amerykańskie seriale z różnych gatunków do polskiej komedii, ale z elementami filmu obyczajowego? Hmm, ciekawe, ale argument się kupy nie trzyma, nic, a nic :D

ocenił(a) film na 2
Bella_88

Jak zaczniesz czytać ze zrozumieniem to zauważysz, że wyraziłem swoją opinię nie argumentując jej w żaden sposób.

ocenił(a) film na 9
lutnik

Twoimi argumentami były tytułu topowych seriali. Chciałeś zabłysnąć lecz Ci nie wszyło.

ocenił(a) film na 2
Grzegorz93

To nie były argumenty, lecz porównania. W gimnazjum nie tłumaczyli różnicy?

ocenił(a) film na 9
lutnik

Nadal nic nie rozumiesz. Twoim argumentem było to że porównałeś ten film do topowych seriali. Wyjaśnię Ci do po kolei bo widzę nie nie jesteś zbyt inteligenty.
Porównując ten serial do tych najbardziej popularnych na świecie argumentujesz że ten konkretny film jest beznadziejny. Nie można oczekiwać od filmu który trwa 2h że będziesz on tak dobry jak serial który liczy ileś sezonów. A nakład finansowy jest tak ogromny że są wstanie zrobić wszystko aby tylko przyciągnąć widza.
P.S Chłopczyku wracaj lepiej do mamusiu bo tutaj sobie jeszcze krzywdę zrobisz.

ocenił(a) film na 2
Grzegorz93

Zaprawdę robię sobie krzywdę rozmawiając z takim niedorozwojem jak Ty.
Nawet nie potrafisz napisać paru zdań bez błędów =/
Mimo to, chcesz brać udział w dyskusji. Wróć do tego gimnazjum, poznaj ortografię i wtedy wróć.

ocenił(a) film na 9
lutnik

Niedorozwojem to sobie możesz nazwać ojca jak Ci na to pozwoli matole. W ogóle co Ty wiesz o ortografii? Gdzie niby popełniłem błąd orograficzny cwelu?

ocenił(a) film na 2
Grzegorz93

Spytaj nauczycielki od polskiego dzieciaku.

ocenił(a) film na 9
lutnik

Gryziesz czy połykasz śmieciu?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
lutnik

Porównanie zupełnie nie ma miejscu, zaczynając ze sama idea jakiegokolwiek serialu nie ma nic wspólnego z założeniem nagrania filmu tymbardziej tego typu ;)

ocenił(a) film na 1
lutnik

Zgadzam się w całości z Tobą. Ja byłem w sylwestra w kinie. No cóż. Skąd mogłem wiedzieć. Znajomi z którymi byliśmy mieli takie same odczucia.

ocenił(a) film na 2
Luc_1977

Ja też! Niestety trolle tutaj, wychwalające ten film pod profilami założonymi tuż przed premierą tego nie zauważają...

ocenił(a) film na 2
lutnik

Pełna zgoda! Do tego cała banda klakierów z profilami założonymi jakoś "przypadkiem" przed premierą filmu zachwala to "dzieło"...

ocenił(a) film na 2
lutnik

Za takie filmy powinni pieniądze zwracać, beznadziejny.

ocenił(a) film na 7
slobi

a mi się podobał

lutnik

To prawda. Płytki, naiwny, infantylny. Relacje ukazane w filmie są tak powierzchowne i płytkie, że aż boli. Strata czasu, uczucie zażenowania nie opuszcza do końca...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones