PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=683736}

Po śmierci

AfterDeath
3,7 1 304
oceny
3,7 10 1 1304
Po śmierci
powrót do forum filmu Po śmierci

...

ocenił(a) film na 1

Jeden z glupszych horrorów jakie oglądałam. Nie marnujcie na niego czasu.

ocenił(a) film na 2
diavolo0801

żałuję, że nie widziałam Twojego posta, zanim to obejrzałam...

diavolo0801

Już obejrzałem ten gniot. Ciekawe, kto daje kasę na tworzenie takiego badziewia? 2/10

ocenił(a) film na 1
diavolo0801

''Nawet dobrzy są potępieni. Nikt nie trafia do raju. Pożądanie to grzech. Bez wstydu nie ma zbawienia''. Ble ble ble.. Bełkot jak sku#$yn!

ocenił(a) film na 3
djrav77

Pocieszające jest to, że niby po śmierci można (wg tego dzieła) dalej zaru**ać!
:D

ZSGifMan

Gdzie by na forum nie wejść tam siedzisz Ty.

ocenił(a) film na 3
Picadillo

Przepraszam ;)

To się niedługo tu zmieni, w sumie to już się zmienia, bo zostawiam powoli FW i jestem teraz/pełno mnie wszędzie gdzieś indziej. Od marca br. starałem się 'podziękować' filmłebowi za wspaniałe udogodnienia i uprzyjemnianie mi korzystania z niego, teraz chyba od września bywam tu coraz mniej, mało piszę, nic nie dodaję, rzadko zaglądam.
Jak im o to chodziło, to dopięli swego!

ZSGifMan

A dostałeś wczoraj pocztę na FDB?

ocenił(a) film na 3
Picadillo

Zdaje się, że nie zdążyłem jej odebrać, bo wyświetla mi się tylko jedynka i powiadomienie o privie, ale jak wchodzę... to nic nie ma! :

ocenił(a) film na 3
diavolo0801

Niestety. Ale z początku wzbudził moje zainteresowanie. To takie drobne spostrzeżenie - dobrze żarło i totalnie zdechło.

ocenił(a) film na 9
diavolo0801

Nie dajcie sobie wmówić bzdet bardzo dobry film szczególnie końcówka.

ocenił(a) film na 1
katarzyna_czyzyk

Nie istnieje taki film który by się wszystkim podobał bądź wszystkim nie podobał. Kwestia gustu. Niektórych ostrzegam, a czy obejrzą czy nie to ich sprawa

diavolo0801

film bardzo oryginalny i świetny, lepszy niż ten cholerny Conjuring

ocenił(a) film na 1
Picadillo

No to teraz pojechałaś. Dziwny gust swoją drogą. Zobacz ocene jaką ma obecność, a jaką te badziewie i masz odpowiedź.

diavolo0801

Obecność to film prosty jak budowa cepa. Zżynka z kilkunastu innych horrorów, a przez pół filmu jakaś baba wydziera gębę, a jakiś facet odmawia "zdrowaś maryjo" W tym filmie mamy oryginalnie wykreowany świat i fabułę.

ocenił(a) film na 1
Picadillo

Ja oglądam horror żeby się bać. Nawet gdy historia jest prosta, a straszna to dobry horror bo potrafił mnie przestraszyć, a do filmu Po Śmierci podchodziłam chyba z 4 razy bo był tak nudny że od razu zasypiałam więc wybacz ale z mojej strony na więcej niż 1 on nie zasługuje.

diavolo0801

Wyjaśnij mi jak można oglądać film, aby się bać? To jest dobre dla małych dzieci i dla starych nawiedzonych bab.

ocenił(a) film na 1
Picadillo

I co myślisz że mnie obrazisz? Smieszny jesteś

diavolo0801

horrorów boja się tylko dzieci i stare nawiedzone baby

ocenił(a) film na 1
Picadillo

Płyta ci się zacięła dziecko?

diavolo0801

Mam 36 lat gówniaro z niewyparzonym ryjem.

ocenił(a) film na 1
Picadillo

No patrz,a zachowujesz się jak dziecko z podstawówki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones