PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=813636}

Playmobil. Film

Playmobil: The Movie
6,0 2 193
oceny
6,0 10 1 2193
Playmobil. Film
powrót do forum filmu Playmobil. Film

Jak to możliwe, że takie coś ma średnią 7,7? To wiele wybitnych dzieł takiej nie ma.

Lukasz_Broda

A na Imdb - 4,3 xDDD

ocenił(a) film na 1
Lukasz_Broda

poczekaj, na premierę zwykle są wysokie noty. A teraz i tak się zniża, jest 7,5

użytkownik usunięty
3Jet

Teraz 7,4.

ocenił(a) film na 7
Lukasz_Broda

Oceniasz jako "wybitne dzieło" dla dzieci, czy dorosłych? Zależy z której perspektywy patrzysz. Dziwi mnie srogie ocenianie BAJEK przez dorosłych o głębi bohaterów czy złożoności scenariusza. To jest dla dzieci a one to widzą inaczej.

użytkownik usunięty
krg2

Moim zdaniem film był bardzo fajny.
Myślę że dla innych też może być ciekawy.
Dla mojego kolegi nie za bardzo.
Popieram twoją myśl na temat zbyt niskiego oceniania bajek.
Bajki są dla dzieci i wdg mnie to one powinny oceniać w tym sensie że ocena na filmweba czy imdb powinna wlatywac wraz z konsultacja z rodzicami.

ocenił(a) film na 7

Może jestem stary ale powiem jedno ... Jeśli chodzi o bajki to jeśli człowiek ma jeszcze w sobie tego DZIECIAKA który z niecierpliwością oczekuje jakiejś premiery kinowej, a potem w kinie nawet daruje sobie pójście do kibla bo mu szkoda seansu żeby czegoś nie stracić, to niech ocenia bajki. Ja od zawsze uwielbiałem filmy animowane, rysunkowe, animacje komputerowe ale kiedyś zdałem sobie sprawę z jednej ważnej rzeczy - pomyśl że takie Auta, Potwory i spółka czy Playmobile robią dorośli i co oni mają w tych swoich głowach :)

krg2

Ale istnieją bajki które są wybitne nie tylko dla dzieci ale także dla dorosłych daleko szukać nie trzeba. A Playmobil film to zwykły skok na kasę i mierna zrzyna fabuły z gdzie jest Nemo. Moim zdaniem filmy dla dzieci powinny być oceniane w taki sam sposób jak filmy dla dorosłych

użytkownik usunięty
Lukasz_Broda

Teraz 7,3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones