PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=751987}
7,0 170 978
ocen
7,0 10 1 170978
5,7 35
ocen krytyków
Planeta Singli
powrót do forum filmu Planeta Singli

Tak o nim mówią twórcy - liczę na naprawdę dobrą i niegłupią komedię :)

ilisek

Ja też, obsada jest fajna, i pokoleniowo/aktorsko w zróżnicowana bo i Głowacki i Stenka czy Błaszczyk.

elwis100

Głowacki to mój ulubieniec! :) Na zdjęciach wygląda.... ciekawie :)

ilisek

Po tym jak powiedziałam chłopakowi o nowej komedii z genialną obsada zaczynając od Stuhra kończąc na Łozo, to nie musiałam go dłużej namawiać aby ze mną poszedł do kina :) Nie mogę się doczekać

sschulz

Mój chłopak, bardzo lubi Stuhra i chętnie ogląda z nim filmy nawet jak to są komedie romantyczne, był ze mną na Listach do M i myślę ze akurat w walentynki pójdziemy na Planetę singli

ilisek

Bo to jest dobra i niegłupia komedia :) Polecamy

kinogalaktyka

Ale chyba nie tlyko na Walentynki co? :) Świetnie przyjęta na pokazach dla kobiet

kinogalaktyka

Też tak uważam, aby więcej takich

kinogalaktyka

Czyli nie tlyko na Walentynki? Ja chcę iść 28 na pokaz dla kobietek biorę siostrę i mamę!

ilisek

Dlatego właśnie zamierzam iść jeszcze przed ;) bo wiem, ze na bank będą tłumy w ten dzień, a zapowiada się fajne kino.

ilisek

Na wczorajszej premierze Ewa Błaszczak własnie o tym wspominała, że Planeta Singli to naprawdę dobry film, będący efektem wspólnej ciężkiej pracy profesjonalistów.

ocenił(a) film na 8
ilisek

Spokojnie można iść na nią do kina, w walentynki i nie tylko. Ja i moja żona byliśmy niesamowicie pozytywnie zaskoczeni. Polecam!

ocenił(a) film na 6
ilisek

Jak chcesz dobrą komedię na walentynkowy wieczór, to lepiej wybierz nowego "Pitbulla".

ilisek

A wiesz że w Polsce nie obchodzimy walentynek? To amerykańskie święto a Polacy zawsze muszą coś ściągnąć od innych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones