PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=496156}

Plan B

The Back-Up Plan
6,3 49 tys. ocen
6,3 10 1 48948
3,7 3 krytyków
Plan B
powrót do forum filmu Plan B

Nie wiem skąd takie negatywne opinie na temat filmu ? Film fajny, lekki , momentami bardzo śmieszny. Miło się ogląda i wcale się nie nudzi. Oglądałem film w towarzystwie i każdemu się podobał. Szczerze polecam. Fajna komedia na sobotnie wieczory ;)

diabel77

Zgadzam się!
Plus, Lopez bardzo ładnie wygląda w filmach! ^^
Bardzo podobają mi się jej fryzury i ubrania - buchnęłabym jej z chęcią kilka ^^

ocenił(a) film na 8
diabel77

mi też film się podobał, co było dla mnie wielkim zaskoczeniem bo spodziewałam się jakiegoś gniota :) pamiętam film z lopez "powiedz tak" który mnie nie zachwycił, bo grała tam jakąś przesłodzoną panienkę, a tu prosze bardzo elegancko zagrała. no i Alex O'Loughlin normalnie miodzio :P

ocenił(a) film na 4
diabel77

film z całą pewnością nie jest lekki...od pierwszej minuty wiedziałem jak będzie przebiegał ciężko było, go oglądać...

to komedia romantyczna i jeśli oglądamy taki film raz na pół roku lub dłużej to ok a jeśli częściej wtedy jesteśmy w stanie przewidzieć końcówkę filmy gdy zaczęliśmy go dopiero oglądać, gdy oglądamy coraz więcej kom.rom po jakimś czasie cieżko się już to ogląda....

diabel77

Nie przepadam za J.Lo. Ale tym razem wypadla nadspodziewanie dobrze! W filmie jest sporo fragmentow, ze nie sposob nie wybuchnac smiechem. Sa tez momenty wzruszajace. Jak dla mnie 7,5/10 ;)

ocenił(a) film na 8
diabel77

zgadzam się-ocena za niska zdecydowanie! to chyba jedna z najlepszych komedi z Lopez,naprawde można się pośmiać

ocenił(a) film na 8
CelineMarie

Ogólnie film bardzo dobry. Pies jest rozbrajający :))) (szczególnie jak się przewrócił na początku, gdy Stan przyszedł) i ta scena jak Lopez wchodzi do taksówki w tej białej obcisłej sukience :)
Największym minusem jest scena porodu. Jest niesmaczna i nie pasująca do całego filmu, tak jakby reżyser na siłę chciał nas rozśmieszyć. Obniżyła ona film niestety.