PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=795063}
6,5 87 654
oceny
6,5 10 1 87654
5,2 24
oceny krytyków
Pitbull. Ostatni pies
powrót do forum filmu Pitbull. Ostatni pies

Na takiego "Pitbulla" czekałem. Całe szczęście, że Pasikowski odcina się w pewnym stopniu od dwóch wcześniejszych części nakręconych przez Vege.
Obsada w "Ostatnim Psie" jest po prostu genialna i nawet nie chodzi o Dorocińskiego i Stroińskiego bo bez nich tego filmu by nie było ale o Zamachowskiego, Suleja czy też Kiersznowskiego którzy swoją grą aktorską wnieśli do filmu więcej niż Linda i Żmijewski u Vegi. Nie dziwię się Pasikowskiemu, że zaangażował do filmu Rabczewską. Ona po prostu pasuje do tej roli i z całą pewnością u Pasikowskiego zagrała lepiej niż Curuś u Patryka.
Pasikowski nie tylko uratował "Pitbulla", on stworzył nową jakość.
Osobiście mam nadzieję, że pseudo reżyser którym jest Vega już nigdy więcej nie dotknie się "Pitbulla"

ocenił(a) film na 7
michal_gondek

Zgadzam sie ze wszystkim, prawie. Ogromnie ucieszyl mnie powrot do klimatu prawdziwego "Pitbulla", ktorego brud i brutalnosc nie trzeba podkreslac ciaglymi przeklenstwami. No i co najwazniejsze nie zrobiono z tego filmu komedii, jak u Vegi, gdzie momentami mozna odczuc zazenowanie poziomem dialogow. Wszystko pieknie, ogladajac wrocily wspomnienia z pierwszej czesci, niesamowite uczucie, ale... ta rola Dody. Osobiscie uwazam, ze to posuniecie strasznie obnizylo poziom. Zapewne celem bylo wzbudzenie zainteresowania/kontrowersji, no kazdy uzywa sztuczek zeby przyciagnac widza. Zabieg moze i byl skuteczny, ale efekt oplakany, wrecz bolalo mnie ogladanie jej sztywnej gry aktorskiej.

ocenił(a) film na 8
corsa90

Sorry, że dopiero teraz odpowiadam. Dopiero chwilę czasu znalazłem.
W temacie gry aktorskiej Dody - "Pitbull. Ostatni Pies" był dopiero jej trzecim filmem w "karierze" i dodatkowo był to jak dotąd najpoważniejszy film. Rabczewska nie ma obycia przed kamerą oprócz kręcenia teledysków a teledysk to nie film. Dajmy jej czas na rozwinięcie skrzydeł w byciu aktorką. U Pasikowskiego jako początkująca aktorka wypadła dobrze i o wiele lepiej niż nie jeden początkujący aktor w filmach Patryka Vegi.
Nie wiem czy to będzie news czy też stara wiadomość...Vega kręci "Kobiety Mafii 2". Niech nas wszyscy święci mają w opiece.

ocenił(a) film na 7
michal_gondek

Fakt, Doda tragicznie nie wypadla, ale wlasnie bila od niej ta amatorszczyzna. Taki film to raczej zbyt gleboka woda dla kogos kto stawia pierwsze aktorskie kroki. Jej obcenosc dala powiew takiej wlasnie Vegetowskiej tandety, niby nie bylo najgorzej, ale mi nie pasowala. Co do "Kobiet Mafii 2", to nie chce nawet o tym slyszec, skonczylem z produkcjami Vegi po "Botoksie", lepiej trzymac sie na dystans od takiego badziewia :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones