PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=795063}
6,5 87 623
oceny
6,5 10 1 87623
5,2 24
oceny krytyków
Pitbull. Ostatni pies
powrót do forum filmu Pitbull. Ostatni pies

W komentarzach w większości zachwyty, ale jak się porównuje do ostatnich filmów Vegi to nic dziwnego. Tylko że to dalej pierwszy Pitbull zrobiony przez Vegę był zdecydowanie najlepszy. Nie wiem czy Pasikowski sam to wymyślił czy tak mu narzucono, ale nazywanie kobiet lochami i to kilka razy? We wcześniejszych filmach ostro jechał po kobietach, a tutaj jakieś żałosne lochy. Dostał nakaz przypodobania się pokoleniu memów? Pewnie na wykopach i innych stronach ze śmiesznymi obrazkami za to ten film będzie wychwalany, ale nie zmienia to faktu, że wyszło żałośnie. Zresztą cała scena jest żałosna, bo Pazura zabija żonę i przypadkowej dziewczynie z ulicy oferuje wszystko? Szef mafii za żonę bierze taką cwaniarę i jej tyle oferuje po minucie rozmowy? Poza tym potem wychodzi, że ta mafia jest śmiesznie słaba. Despera 10 lat temu po tych akcjach pewnie każdy znał i teraz nikt go nie skojarzył, że to ściema? Na siłę wymyślony powrót Metyla, który też chyba po 10 latach nic nie robienia obejmuje wysokie stanowisko. I na koniec jeszcze Metyl (który ledwo chodzi) z dwójką kolegów pokonuje w strzelaninie 7 innych po to żeby inni się nie strzelali. I jeszcze to rozwiązanie zagadki zabójstwa policjanta. Takich rzeczy to by chyba nawet Vega nie wymyślił.
Żeby nie było że same minusy to przyznam że film ma dużo plusów, ale jak ktoś liczy na realność po filmach Vegi to się przeliczy. Daję naciągane 7. Dobre zdjęcia, dobra muzyka, dobra gra aktorów i nawet Doda dała radę.

marcinglowacki

Realność u Vegi to chyba była jedynie w pierwszym pitbullu, bo w następnych to już nie bardzo a ja nie wierzę w te jego bajki, że nie ma ani jednej wymyślonej sceny. Co do metyla to jest to jakoś niby wyjaśnione, że mają braki kadrowe, a metyl jednak dużo doświadczenia w policyjnej robocie ma. Teraz jak trochę ochłonąłem po seansie to widzę parę minusów. Kompletnie mnie nie przekonuje, że postać dody taka prosta dziewczyna z ulicy nagle ogarnia miliardowe biznesy. Już postać Pazury bardziej by do tego pasowała, ale boże święty ten klimat i gra aktorów jakie to jest świetne. Pierwsza scena z Dorocińskim i ruskim przeciez to jest cholerne mistrzostwo

ocenił(a) film na 8
Tomek23199304

To zapewne nie było nagle tylko w realiach filmu minął z rok .Nie wiadomo tylko czemu Pazura zabił tą kobietę na początku , jaki był motyw ? No bo skoro był golodupcem i dopiero po żonie miał dostać majatek to przecież bez problemu by go posłali adwokaci jej rodziny do pierdla :D A jak był bogaty to tym bardziej nielogiczne zachowanie.

a_kwitek

Hmm mi się wydawało, że Pazura już od początku był bogatym gangusem, ale mogłem czegoś nie zrozumieć, bo jednak dzwięk w dialogach tradycyjnie kuleje jak to w polskich filmach. Ja to sobie wytłumaczyłem tak , że po prostu stara laska mu się znudziła i tyle, a Mira tak samo nie była prawdziwą miłością po prostu kolejna dupa z ładnym ciałem

ocenił(a) film na 8
Tomek23199304

Więc ryzykuje zajbójstwo żony zamiast wyrzucić ją z domu zwyczajnie :D

a_kwitek

Być może czuję się po prostu zwyczajne bezkarny, ale możemy jedynie gdybać, bo jego postać nie była szczególnie rozbudowana. Zgaduje , że Pasikowski tą sceną chciał pokazać jakbezwzględna jest to postać. Fajne jest to, że w przeciwieństwie do vegi cała historia jest domknięta od początku do końca, ale mimo wszystko nie pogardziłbym wersją serialową, która np pokazałby więcej życia Despera pod przykrywką jako Gangus jak zdobywał zaufanie Gawrońskiego

ocenił(a) film na 8
Tomek23199304

No i wróciłby Metyl :( Szkoda,nic tego nie zapowiadało, nie mieliśmy żadnych wskazówek by miał odejść jak Benek.

a_kwitek

Oj tak to było strasznie przykre . W ogóle było kilka scen, które aż ściskały za serce. I to jest film, a nie do cholery jedynie żarty tępego koksa. Panu Vedze już podziekujemy. Nie obraziłbym się jak by powstał kolejny Pitbull ponownie z Pasikowskim za sterami

a_kwitek

A ja jednej rzeczy do końca nie zrozumiałem. Czy despero naprawdę u rosjan przeszedł na ciemną stronę mocy ? Czy to była akcja interpolu ? Jest scena na początku jak jak nielat odnajduje Despera chyba w jakimś rosyjskim więzieniu. Jeśli naprawdę dorabiał sobie jako gangster no to dziwne jest to, że nie wypieprzyli go z policji. Wiem, że despero otwarcie stwierdził, że to była tajna akcja, ale moim zdaniem można to róznie interpretować, bo sprawa nie jest do końca wyjaśniona

ocenił(a) film na 8
Tomek23199304

Był tajniakiem w Interpolu to jest wyjaśnione.Zaraz po tym jak oddaje hajs wpada ruska policja, zrobili mu legendę i posłali do takiej roboty bo miał w tym doświadczenie.

marcinglowacki

Film i tak będzie porównywany do Kobiet Mafii i dlatego będą dobre oceny.

marcinglowacki

Lochami kiedyś się nazywało grube kobiety, a w internecie to przeszło chyba na wszystkie, więc dziwnie to wyszło. W każdym razie fejm jest ważny. Zobaczycie, że niedługo po youtubie będą latały urywki z tego filmu i ci wszyscy idioci z komentarzy na youtubie będa to plusować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones