PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766551}
6,4 169 196
ocen
6,4 10 1 169196
3,9 29
ocen krytyków
Pitbull. Niebezpieczne kobiety
powrót do forum filmu Pitbull. Niebezpieczne kobiety

Słabizna

ocenił(a) film na 1

Vega z legendarnego tytułu jakim jest Pitbull robi karykaturę. Jestem mega zawiedziony tym filmem.

ocenił(a) film na 2
The1995Master

Chaotyczna akcja, niektóre sceny były tak absurdalne i niepotrzebne, że aż śmieszne. Miałam wrażenie czasem, że to parodia filmu. Aktorzy bełkoczą, połowy tekstu nie można zrozumieć... no i te przekleństwa.. po co? rozumiem raz na jakiś czas i w uzasadnionych momentach, ale jak ta Olka (Maja) wiecznie przeklina, to aż uszy więdną..

ocenił(a) film na 4
kania880

Niestety, muszę sie zgodzić. Patryk stara się coraz mniej, film bez ładu i składu, gra aktorska przeciętna, dźwięk potwornej jakości. Straszny brak jakości i obniżenie lotów reżysera z potencjałem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
FilmWeb_POL

Plusa? W twarz Ci się należy za link do strony wyłudzającej pieniądze.

ocenił(a) film na 3
The1995Master

Zgoda. Vega wyczuł pieniądze nosem i zrobił kino, żeby się sprzedało. No i się sprzedało. Trochę szkoda, bo serial był pewnym zjawiskiem, a po takim gniotku pod publikę jak to - ma się wrażenie, że Vega nie pokusi się o powrót w dawne klimaty tylko skupi się na zarabianiu kasy. Ciekawe co Pasikowski dokona.

ocenił(a) film na 4
trojan87

Nic dodać, nic ująć!

ocenił(a) film na 8
The1995Master

A mnie tam się podobał.
Nie oglądałem nigdy serialu także na jego temat się nie wypowiadam, ale oglądałem 1 i 2 filmu.
1cz to jakieś nieporozumienie, 2 natomiast mega kino.
kobiety są spoko, całkiem dobre. nie są tak dobre jak cz2, ale zdecydowanie lepsze po byku od cz1 , która moim zdaniem to jakieś powtórzę chore nieporozumienie.
Było tutaj trochę fajnej akcji, parę niezłych momentów. Ogółem dla mnie 7/10

użytkownik usunięty
settokaiba

Zobacz serial i porównaj z tym czymś.

ocenił(a) film na 4

Nie ma sensu porównywać...

ocenił(a) film na 2
The1995Master

okropny syf

ocenił(a) film na 2
tomekguru

Pełna zgoda g°°°°°°no do kwadratu!!!!

ocenił(a) film na 5
The1995Master

Poprzednia część o podtytule nowe porządki bardzo mi się podobała. W tej części jest wszechobecny chaos, bałagan, zbyt wiele tematów, nuda. Do obejrzenia z nudów może być. Poprzedniej części może lizać buty.

ocenił(a) film na 4
riddick1981

Zgadza się!

ocenił(a) film na 4
The1995Master

To mamy tak samo z tym filmem...

ocenił(a) film na 2
The1995Master

Ten film jest tak glupi, ze az mnie ubawil. No glupszego fimu dawno nie widzialam. Dobrze to okresliles- karykatura starego, dobrego Pitbulla sprzed lat. A najlepsze jest to chuchro, ktore wszystkich tlucze i wykancza bez zadnych konsekwencji przez wiekszosc filmu! :-P Ja nie wiem czy ten Vega cos cpal jak to robil, byl na kiepskich lekach? Zenada! Nic dziwnego, ze Dorocinski w tym nie wystapil... Mam nadzieje, ze Pasikowski spisal sie lepiej.

ocenił(a) film na 3
The1995Master

Dokładnie tak! Stracone ponad 2 godz. Po Nowych porządkach, ta część to straszna miernota! To tak słaby, przerysowany, naciągany scenariusz, że aż się podnosi. Fabijański... że niby co? ciągle naćpany a taki cwaniak... Strasznie mnie wkurzył ten film. Jak można z widza robić takiego debila???

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones