PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766551}
6,4 169 196
ocen
6,4 10 1 169196
3,9 29
ocen krytyków
Pitbull. Niebezpieczne kobiety
powrót do forum filmu Pitbull. Niebezpieczne kobiety

Może zwiastun kiepski, może Alicja to fatalna aktorka, ale zwyczajnie nie pasuje do tego filmu. Nie ocenia się po zwiastunie, ale to co zobaczyłam wystarczyło, nie chcę więcej patrzeć jak ona gra (albo raczej jak próbuje grać) odczuwam straszne męki. Możliwości aktorskie tej pani ograniczają się do zestawu oderwanych z kontekstu min. Od razu widać, że poza przyjmowaniem alimentów od swojego 'ex' nic wielkiego w Holyłudzie nie robiła. Dlaczego więc producenci i media skaczą wokół niej, co najmniej jakby zagrała z Danielem Day Lewisem i zgarnęł a za to nominację do BAFTy? Polska to jednak inny świat.

__luthien__

Zwiastun skutecznie zniechęca. Bachleda-Curuś nie pasuje to prawda. A Ostaszewska? Jak dla mnie porażka. Te przekleństwa w jej ustach są śmieszne, a zarazem żenujące.

szuruburu_

Vega próbuje wycisnąć ze sprawdzonego schematu tyle kasy ile się da. Wulgaryzmy się podobały? to tu mamy więcej. Ostaszewska klnie i ludzie się śmieją? to damy to znowu. Jest tępy koks i się podoba? To proszę! :-)

x_carlito

Ostaszewska pasuje tu jak d..a do supa . Kulig też przereklamowana .

ocenił(a) film na 5
szuruburu_

Jak obejrzę film to ocenię grę Mai Ostaszewskiej, ale poprzednich "Nowych porządków" bez niej nie chcę sobie wyobrazić, bo zagrała bardzo dobrze swoją rolę. :)

ocenił(a) film na 8
MartiniKS

Zajebiscie zagrala wszyscy w kinie lali lacznie ze mna :) Od Pitbulla wrecz ja uwielbiam:)

ocenił(a) film na 5
djmatyjas

Ja mam podobnie :)

ocenił(a) film na 7
szuruburu_

Ostaszewska wg mnie pasuje... to dobra aktorka, a była też w Nowych porządkach.
jak dla mnie, nie pasowała Dereszowska, bo to aktorskie drewno i miała najsłabszą rolę. Równocześnie mogłoby jej nie być.
Co do Bachledy Curuś . Kojarzę ją głównie z roli Zosi w Panu Tadeuszu, lepiej by było dla niej zostać przy kostiumowych albo komediach, bo granie w sensacjach czy thrillerach to śmiech na sali.
Poza tym zadziera tę mordę jakby była najważniejsza na plakacie, wcale nie jest "niebezpieczna", a takie ciepłe kluchy. Kulig dużo lepiej zagrała i Ostaszewska.
Nie lubię urody Curusiowej, ma twarz jak łyżwa xD

__luthien__

Alicja pięknie sie przeprosiła z polskim rynkiem filmowym bo za oceanem nie wzbudza zbytniego zainteresowania . Jeszcze troche i będzie brała co leci i jak lecie .

maciekb80

Popracuj nad poprawnością językową. Malkontenctwo masz wrodzone czy nabyte?

tymfawart

Odezwał się polonista spalonego dyktanda .

maciekb80

Jak to nie wzbudzała zainteresowania w juesej??? A Colin to nie puknął jej?? :D

kosciej_99

Nie ona pierwsza i nie ostatnia którą se "puknął" a że przy okazji ją napompował to i zainteresowanie się zwiększyło . Choć nie na długo ;)

ocenił(a) film na 5
kosciej_99

Colin dużo pukał, a tylko Bachleda wpadła... niezła reklama dla PL

__luthien__

to nie oglądaj

__luthien__

Mam złe przeczucia jak pomyślę o Curuś w tej roli.Pewnie walnie swoje dwie firmowe miny i będzie wodzić wzrokiem jak błędny kozioł i na tym skończy się jej popis aktorski :-)

Chlor_3

Bardzo obrazowo to napisales. I bardzo trafnie! pozdrawiam

paczi88

Pozdrawiam również. Natomiast na miejscu naszej rzemieślniczki Curuś dałbym sobie spokój z aktorstwem i bawił się na jachcie w Saint -Tropez za alimenty od Farella na małego Henia Tadeusza. :-)))) W roli drabiny to bym widział Demi Moore, ona by to umiała zagrać. :-))).

ocenił(a) film na 7
__luthien__

przeczucia Cię nie myliły. niestety jest bardzo słabą aktorką. nie podołała wg mnie.

ocenił(a) film na 9
__luthien__

Świetnie zgrała podobnie jak i cała obsada, w przeciwieństwie do poprzedniej części tutaj nikt plamy nie dał. Sam w szoku jestem, bo sceptycznie podchodziłem do tego filmu i bałem się o grę Curuś... Spisała się na prawdę dobrze.

ocenił(a) film na 1
Peszulino

lepsze to od zenującej poprzedniej części?

ocenił(a) film na 9
aronn

Zdecydowanie... Poprzednia część była przesadzona a tutaj, że tak powiem zlepek zaistniałych zdarzeń wklejonych w jeden film. Praca policji wygląda inaczej niż procedury i przepisy na papierze i bardzo do brze jest to tutaj pokazane.

ocenił(a) film na 7
Peszulino

Dobrze ? Moim zdaniem świetnie! na początku wydawała się osobą spokojną Ale moim zdaniem była jedną z najniebezpieczniejszych kobiet !

ocenił(a) film na 9
Monia16_2

Cicha woda brzegi rwie ;]

ocenił(a) film na 7
Monia16_2

Mylisz opis postaci i historię postaci z grą aktorską :-) Jej bohaterka była świetna, ale gra Alicji tragiczna.

ocenił(a) film na 6
Peszulino

Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie gra Alicji. Uważam, że jej postać jest jedną z ciekawszych w tym filmie. Po drugiej części czuję wielki niedosyt, zwłaszcza patrząc na tytuł " Niebezpieczne kobiety" - jak dla mnie nie było ich za wiele

ocenił(a) film na 9
czarnaporzeczka92

Film jest oparty na prawdziwych zdarzeniach, pokazali to bardzo dobrze, pracowałem kiedyś w policji w Warszawie i takie rzeczy się dzieją. Film nie jest przesadzony. Pokazali manipulację jaką oferują kobiety i to jest niebezpieczne a jeśli spodziewałaś się kobiet, które zabijają, strzelają jak Rambo w policji to zmień wyobrażenie... kobiety są potrzebne w policji, ale jak znam życie w ostrych sprawach działają faceci. Kobieta w policji ma dobrą fuchę.

ocenił(a) film na 6
Peszulino

Na ekranie widniał napis "Film inspirowany..." a nie "Prawdziwa historia". Skąd Pan wie jakie mam wyobrażenia, siedzi Pan w mojej głowie? Nie tylko ze względu na to, że mało niebezpiecznych kobiet doszukałam się w tym filmie obniżyłam ocenę, proszę się nie martwić.

ocenił(a) film na 10
Peszulino

Ja też uważam że cała obsada (no może oprócz Żmijewskiego) dała radę.

ocenił(a) film na 9
87Kamila87

Każdy go widzi w roli ojca Mateusza dlatego każdy myśli że nie podołał ale mi się jego rola bardzo podobała

ocenił(a) film na 7
__luthien__

Jak na mój gust, to ona w tym filmie zagrała najlepiej, Stramowski i Grabowski wyglądali trochę na znudzonych, Ostaszewska i Oświeciński choć zagrali "głupków", to mogli wiarygodniej zagrać. Choć oczywiście wszyscy dobrze zagrali, to i tak dla mnie Bachleda-Curuś najlepiej :)

użytkownik usunięty
tomek_d

Curuś faktycznie powyżej oczekiwań zagrała, ale dla mnie to Kulig wybiła się ponad całą resztę obsady.

ocenił(a) film na 7
__luthien__

tez bylam sceptycznie nastawiona do jej roli, ale swietnie sobie poradzila

ocenił(a) film na 5
__luthien__

Akurat ABC wcale nie wypadła źle. Zagrała tyle, ile było dla niej napisane w scenariuszu. Porażkę, dla mnie zaliczyła Joanna Kulig, czym jestem bardzo rozczarowana:(

ocenił(a) film na 5
__luthien__

Jej rola to najmocniejszy atut filmu, no jeszcze wątki komediowe, i Dereszowska bez stanika.

ocenił(a) film na 9
__luthien__

Obejrzyj zanim sie wypowiesz. Alicja zagrała świetnie

ocenił(a) film na 7
karolinahn

Ja oglądałam, wiec wypowiem się. Moim zdaniem gra Alicji średnia - nic specjalnego. Nie wzbudziła we mnie żadnych emocji, co chyba najlepiej opisuje to, jak zagrała. A niebezpiecznych kobiet zdecydowanie za mało. Najniebezpieczniejszy był jak zwykle mężczyzna - "Cukier".

ocenił(a) film na 9
__luthien__

Według mnie, Alicja zagrała w tym filmie rewelacyjnie!!!! Nigdy nie pasowała mi do roli takiej zimnej suki jak w tym filmie, a tu takie mega pozytywne zaskoczenie! W ogóle uważam, że wszystkie aktorki zagrały bardzo dobrze, ale najlepiej zapamiętam faceta pseudo ,,cukier"

__luthien__

Uwielbiam takich ludzi, wypowiadają się po zobaczeniu zwiastuna.....Boże!!! To tak jakbyś chciała stwierdzić czy ten baton jest dobry, patrząc na opakowanie.....! Zastanawiam się gdzie musi wędrować Twój zdrowy rozsądek kiedy wypowiadasz się na temat filmu/aktorki, skoro nie obejrzałaś nawet filmu....Pozdrawiam...

ocenił(a) film na 6
__luthien__

http://www.pudelek.pl/artykul/100566/bachleda-curus_jest_wsciekla_na_ostaszewska _uwaza_ze_skradla_jej_ten_film_kilka_scen_wycieto_za_slabo_wypadla/


<3

ocenił(a) film na 8
ekwi

pudel - wiarygodne źródło informacji

ocenił(a) film na 6
iveel

oj Szanowna, zdziwiłabyś się;) zastanawiające jest to, że często szybciej podają njusy ze świata polityki niż serwisy w stylu tvn24, do rzeczy, w sieci,uwarzam rze.
To raz.
Dwa, hm, serwis plotkarski, ploteczkowy odnośnie rzeczy typu zachowanie gwiazdy po premierze filmu, hmm, myślę, iż na tym polu można pudla uznawać za rzetelne źródło informacji. Ale co ja tam maluczki wiem, raduj się swą wyższością kochana rodaczko! Chylę czoła !

ocenił(a) film na 6
iveel

a co do Alicyjki biednej to ch jej w kark;) mi zepsuła całą radość z tego filmu. Tęsknie za pierwsza i drugą częścią <3 no nic, dobrze, że w książkach nie ma nikogo takiego jak ona :) Wiwat Maja, wiwat !

ekwi

Pisać, że Alicja Bachleda Curuś zagrała dobrze lub świetnie mogą chyba wyłącznie ludzie, którzy onanizują się pod jej zdjęcia. Nigdy nie miałem nic przeciwko niej jako osobie, średnio kojarzę jej kreacje aktorskie, a jak już coś kojarzę to zawsze było to kompletnie bez wyrazu. Jednak podczas tego seansu udało jej się wywołać u mnie efekt drżenia rąk, co zdarza się naprawdę rzadko. Jej 'gra' jest tak przeraźliwie zła, że 'dno i metr mułu' to komplement jakich mało. Jedna mina i tępy wzrok + odrobina bełkotu. Podczas każdego momentu z nią na ekranie, przez głowę przewijała mi się setka aktorek, które by z tej roli coś ulepiły. ABC wygląda jak modeleczka, która po raz pierwszy stanęła przed kamerą, nie ma pojęcia co i jak robić, więc robi tylko to co potrafi czyli strzela pozy jak do sesji zdjęciowej.

Nie cierpię Ostaszewskiej, ale jej rola jest zwyczajnie dobra. Nie tylko zabawna, ale zwyczajnie dobrze zagrana i od aktorki o kompletnie odmiennym CV i profilu ról naprawdę nie spodziewałem się, że to udźwignie, a jednak.

Kulig zawsze uważałem za lekko nabzdyczoną, taką trochę ABC właśnie. Kompletnie nie przekonała mnie w mini serii 'Zbrodnia', ale tutaj? Klasa.

__luthien__

Tez tak myslalam po zwiastunie jednak po obejrzeniu filmu zmienilam zdanie. Rola Drabiny idealna dla niej. Nie sadzilam ze to powiem a jednak

__luthien__

Mylisz się. Babki zrobiły robotę. Oczywiście firm nie jest najlepszy

__luthien__

Ona nie pasuje do żadnego filmu, bo jest zwyczajnym aktorskim drewnem. Fatalna dykcja, tępe spjrzenie, dwie miny na krzyż.. nawet płakać nie potrafi

Shalimar00

Lepiej nie można tego ująć.

ocenił(a) film na 6
Shalimar00

Dokładnie . Obejrzałam film i muszę przyznać,że jak zwykle kiepsko.. ona czy mówi,czy krzyczy to zawsze ten sam ton ,wszystko na jedno kopyto ,mimika bardzo uboga .Masakra.

ocenił(a) film na 2
__luthien__

ja uwazam ze Alicja dala rade, serio. Jej postac pokazuje rozne emocje, nie jest kolkowata, polecam film z Alicja -Trade. Alicja ma talent , ale ma chyba za malo okazji by to udowodnic. Wielu Wam przeszkadza jej "uroda" ale przeciez nie o to chodzi czy ktos ma twarz taka czy inna ale czy umie grac wlasnie. Cielecka, Ostaszewska tez super, ale one to aktorskie petardy, zagraja wszystko, na poziomie.

ocenił(a) film na 5
__luthien__

Wszystko i wszystkich w tym filmie rozumiem, poza Alą. Już od pierwszej jej kwestii musiałam cofać film, żeby ponownie zmierzyć się z tym bełkotem. Może to kwestia złej kopii, może mam coś nie tak z komputerem. No ale nie rozumiem :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones