PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606542}

Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara

Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales
6,8 162 481
ocen
6,8 10 1 162481
4,9 15
ocen krytyków
Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara
powrót do forum filmu Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara

Zakończenie 5 idealne dla wszystkich bohaterów szkoda jednego który poległ nie będe mówił o kim mowa by nie spoilerować. Co do tytułu powinien być inny, a nie zemsta bo to wcale zemsta nie była

ocenił(a) film na 3
arkos89

Idealne to były pierwsze trzy części, a to jest typowy zarabiacz pieniędzy, który podobać może się jedynie dzieciom, a starych fanów ściąga chwilową obecnością postaci z poprzednich części.

ocenił(a) film na 7
Mruck

I tak i nie. Osobiście miałem mieszane uczucia, bo początek był świetny, środek dobry a końcówka strasznie pośpieszna. Powiedziałbym że brakowało jakiejś wielkiej bitwy jak w 3 części.

LoczekCraft

Co do 3 części niezbyt ciekawa. 5 z kolei to dobra komedia tylko dubbing Jacka słaby

ocenił(a) film na 7
Cole_RX_Studios

chwila moment stop. Kto do chuja wacka ogląda Piratów z dubbingiem.

Cole_RX_Studios

Jak wy możecie oglądać z dubbingiem...

ocenił(a) film na 8
arkos89

Scena po napisach może sugerować, że mogą (ale nie muszą) pokusić się o kolejną część.

ocenił(a) film na 7
amirta21

niestety sceny po napisach nie widziałem wypraszali już z sali na kolejny seans

ocenił(a) film na 8
arkos89

Scena może nie była jakaś spektakularna, ale dała do zrozumienia, że to jeszcze nie koniec dla Willa

ocenił(a) film na 7
amirta21

ok dziękuje

ocenił(a) film na 9
arkos89

Końcowa scena ewidentnie zapowiada następna cześć i tym razem Will i Elizabeth wydaje mi się ze będą w czołówce ;) Bardzo fajnie znowu było ich widzieć razem, powróciły memorisy :D

ocenił(a) film na 7
Diablicaaa

Ciekawe co to była za postać która weszła do ich sypialni? Jakieś skorupiaki na podłodze sugerują że może przywrócą Barbosse z głębi oceanu do życia. A może jest to zupełnie kto inny.

kiadimundi

To był Davy Jones. Pokazali nawet przez chwilę jego charakterystyczną lewą rękę :)

ocenił(a) film na 8
Megazupa

i macki :P

ocenił(a) film na 7
Diablicaaa

Albo ktoś z jego załogi latającego holendra?

ocenił(a) film na 9
kiadimundi

Nasuwa się Davy Jones

Diablicaaa

Za dużo tych bohaterów trochę. Fajnie się ogląda Piratów, ale jak ciągle się będzie pojawiał jakiś czarny charakter to nie będzie się to trzymało kupy, a póki co jakoś to ogarniają.

arkos89

Wiedźma wydaje się być postacią przygotowywaną na większą rolę w sequelu, poza tym Jack chyba chce uratować Barbossę z Luku, tak przynajmniej sugerują jego ostatnie słowa.

gortat

a jak brzmiały jego ostatnie słowa? oglądałem film ale już zapomniałem

ocenił(a) film na 5
Humanist1939

"płynę na spotkanie po drugiej stronie horyzontu"

gortat

Też mi się tak wydaje, że Sparrow uratuje starego "przyjaciela" :D

Tak mi się marzy w następnej części Verbiński, Zimmer, Depp, Bloom, Knightley, ciapowaci piraci z poprzednich filmów i oczywiście Barbossa

arkos89

Nie dla wszystkich bohaterów został jeszcze Davy Joans

ocenił(a) film na 7
szuwarr19

Był bardzo podobny to prawda Ale Davy Jones umarł w cz 3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones