PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606542}

Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara

Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales
6,8 162 481
ocen
6,8 10 1 162481
4,9 15
ocen krytyków
Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara
powrót do forum filmu Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara

Mam pytanie, czy Elizabeth będzie w 5 części? Prosiłabym o szybką odpowiedź, nie daje mi to spokoju.

Pozytywna__

niestety
http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-2749797/Keira-Knightley-wont-joinin g-Pirates-Of-The-Caribbean-5.html

MrWhite_2

Niestety tak czy niestety nie? U mnie słabo z angielskim...

Pozytywna__

Już obczaiłam że nie będzie Keiry, a nie ma możliwości zastąpienia jej jakąś aktorką? Bo czytałam gdzieś że jakaś Kaya ma grać, może ona będzie Elizabeth...

Pozytywna__

Pewnie to możliwe, ale wtedy cała historia (aspekt romantyczny) traci na wartości. Skąd to pytanie o Keirę od razu? Bo skoro jej nie było w 4 części
To całkiem możliwe że ma być Will, bo mogą go trafić gdzieś na morzu. Pojawienie się Keiry byłoby uwarunkowane, gdyby minęło 10 lat od finału trójki

Pozytywna__

Ale ta Kaya rzeczywiście całkiem podobna do Keiry

Enterraz

Właśnie pomyślałam że skoro jest Will to może będzie i Elizabeth. No i fakt że Kaya jest bardzo podobna. Nie wiadomo co by wymyślili, ale pomyślałam że może jakoś by była. Jestem ciekawa kogo zagra ta Kaya jeśli nie Elizabeth.

użytkownik usunięty
Pozytywna__

Jak śmiecie? Ja się pytam jak możecie porównywać piękną Keire Knightley do jakiejś Kai Scodelario.
Gdyby było jak piszecie - rolę Elizabeth dostałaby Kaya to była by to katastrofa całej serii.
Jeśli Keira nie wróci do filmu to lepiej zostawić postać Elizabeth w spokoju.

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 5

zgadzam się

Ja myślę, że postać Elizabeth po prostu uśmiercą, pokażą jakiś grób czy coś..

użytkownik usunięty
fabi44

Oby nie a jeśli jej się kiedyś odmieni i chciałaby zagrać w piratach 6 :D?

Masz rację naraszcię spotkałam tak samo wielką fankę Piratów z Karaibów jak ja ☺

MrWhite_2

i dobrze - była wkurzająca. Penelope znacznie lepsza

użytkownik usunięty
Pozytywna__

Dobre pytanie...Szczerze mówiąc nie mam pojęcia xD Ale według mnie Latający Holender powróci, a to oznacza, że Will też. Więc...
Hmmm......Na pewno wypuszczą jakieś spoilery :D

Czemu, na litość boską na wszystko trzeba tyle czekać? .__. po sześć kurcze lat, avatar, piraci..

użytkownik usunięty
Enterraz

Niestety. Takie życie *.*

Will będzie co można obczaić na imdb, Keira na 100 % nie zagra, wypowiadała się że ten statek już dawno odpłynął itp i raczej jej nie zastąpią bo to by naprawdę spotkało się z negatywną odezwą fanów.

ocenił(a) film na 5
CheesyDip

Kolego, chyba nie wiesz o czym mówisz. Nie było żadnego potwierdzenia, że zagra Bloom, jedynie jakieś śmieszne ploty. IMDB umieszcza aktorów w obsadzie, według właśnie tych ploteczek...

pliseq

Ale Bloom nie wypowiadał się tak radykalnie że nie wystąpi jak Keira więc szansa na jakie udział jest ogromna

ocenił(a) film na 5
CheesyDip

Bo się nie wypowiadał radykalnie, to znaczy, że jest ogromna? Bez przesady... Bez Keiry ta postać nie ma sensu...

pliseq

Jak to nie ma sensu?Mogą się spotkać dopiero po 10 latach, co nie zmienia faktu ze Will bez Elizabeth nie będzie już taki ciekawy jak wcześniej.

ocenił(a) film na 5
CheesyDip

Oczywiście, że nie ma sensu. Tak jak postać Lizzy nie ma sensu, bez Turnera... Jak dla mnie: albo razem, albo w ogóle...

pliseq

Jako duet są świetni ale jak by Bloom przewinął by się przez kilka scen to by się nic nie stało.

Pozytywna__

Szkoda że jej nie będzie mogli by zrobić ciekawą historię Jack ma perłę i wszystkie statki które pochłonął Czarnobrody, Barbosa ma okręt Czarnobrodego, Angelika ma lalkę Jacka i do tego gdyby włączył się Will z Holendrem i jego ojcem do tego włączyli by się Anglicy i Hiszpanie mógł by być na prawdę fantastyczny film.

radowo

Ja mimo wszystko miałam nadzieję że będzie postać Keiry, i że nie będzie Willa( nie cierpię go) Chciałbym widzieć Jacka i Elizabeth razem.

Pozytywna__

*chciałabym

użytkownik usunięty
Pozytywna__

Krążą pogłoski, że William Turner będzie w piątek odsłonie Piratów niestety już bez Elizabeth.

ocenił(a) film na 7
radowo

I jeszcze do tego Davy Jones z zaświatów (wszak tytuł zawiera "DEAD MEN (...)") ;) A może chodzi o Willa? ;)

ocenił(a) film na 7
Pozytywna__

bardzo szkoda że Keira nie zagra i nie będzie Elizabeth dla mnie to nie skończona opowieść bez tych postaci i głupi koniec trójki jak dla mnie mega zły bo will tak naprawdę umarł zajął się jakimś tam statkiem a Elizabeth urodziła dziecko i 10 lat czekać na ukochanego , spoko ale to masakra ;/ .

ocenił(a) film na 7
MrsVampire

orlando będzie grał :)

Pozytywna__

Będzie Elizabeth i Will Turner chyba

Llyo_Max

Keire spokojnie może zastąpić Natalie Portman.. są identyczne. wystarczy wręcz wpisać w google natalie portman keira.. sami sprawdźcie.

Pozytywna__

A Jednak będzie!!!

dj_carlos

Całe dwie sceny, z tego jedna po napisach, ale jest :)

ocenił(a) film na 8
Melanie_31

Szkoda tylko, że nie wypowiedziała ani jednego słowa :/ Liczyłem na dłuższy występ, a tu nawet nie minuta.

ocenił(a) film na 7
Pozytywna__

będzie

SzalonyHeniek

ja juz to pisalem 3 miesiące wczesniej o tym:p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones