PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=704580}
6,1 17 136
ocen
6,1 10 1 17136
4,2 4
oceny krytyków
Piotruś. Wyprawa do Nibylandii
powrót do forum filmu Piotruś. Wyprawa do Nibylandii

Czekałem na ten film niecierpliwie, Piotruś Pan jako postać działał na niemal wszystkie dziecięce umysły, czy to w animowanej wersji Disneyowskiej, czy w tej nakręconej w 1991 roku pt: "Hook". Gdy po raz pierwszy zobaczyłem trailer "Pan" w oryginalnej wersji językowej miałem spore nadzieje. Te porzuciłem na długo przed premierowym seansem, winna jest, jak mi się zdaje m.in. dystrybucja na terenie Polski, po pierwsze tytuł i podtytuł, sprowadzające film do rodzaju miernej, taniej produkcji. Po drugie: dubbing, już pomijając to jak zły był, zastanawia mnie czy jest w ogóle możliwość zobaczyć ten film w oryginalnej wersji językowej, bo szukając seansu dla siebie mogłem jedynie wybierać między wersją 2D lub 3D. Dlatego wszystkim co mógłbym powiedzieć jest "rozczarowanie" - rozczarowujące jest to jak zmarnowano potencjał, bo jedyne czego nie mogę zarzucić to możliwości, obraz sam w sobie jest piękny (latające okręty, Nibylandia: wioska dzikich, królestwo wróżek są ładnym wyobrażeniem), natomiast tytuł, dubbing, odtwórca tytułowej roli, dialogi, czy ostatnia scena są tym co każe mi szybko zapomnieć o tej produkcji. Zastanawia mnie czy ktoś jeszcze miał podobne odczucia i tak jak ja zawiódł się tym filmem?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones