PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=704580}
6,1 17 136
ocen
6,1 10 1 17136
4,2 4
oceny krytyków
Piotruś. Wyprawa do Nibylandii
powrót do forum filmu Piotruś. Wyprawa do Nibylandii

Wiem, że dzieci są bardzo różne, ale chętnie poznam opinie osób, które podając wiek dziecka napiszą, jak film się ich dzieciom podobał i ewentualnie więcej szczegółów. Osobiście rozpatruję wzięcie na niego kompletu moich siostrzeńców: 4-, 6- i 8-latki (środkowy - chłopiec), sprawa jest dosyć pilna :)

ocenił(a) film na 6
Federica

I jak? Może ktoś zna opinię dzieci, a nie tylko własną? :)

ocenił(a) film na 7
Federica

Byłam z 9 letnim chłopcem, bardzo mu sie podobało. Widziałam też jak jeden ojciec wychodził z jakimś młodszym dzieckiem po około 20 minutach filmu, myśle, ze dla 4 latka film się nie nadaje.

ocenił(a) film na 6
maryskac

Dziękuję :) Też już byłam i wszystkim się podobało. Jednak najmłodszemu dziecku (4, 6 i 8 lat) musiałam dużo tłumaczyć na głos. Na szczęście mieliśmy ten komfort i możliwość komentowania na bieżąco, bo byliśmy na sali tylko we czwórkę i nikomu to nie przeszkadzało ;) Ale tak "hurtowo" dzieci przedszkolnych bym na to nie wzięła. Myślę, że od ośmiu lat w górę. Chyba najlepiej film trafi do przedziału wiekowego 10-13 lat - to moje zdanie.

ocenił(a) film na 8
Federica

Byłam z ośmiolatką. Filmem zachwycona, ale chwilami "trochę się bałam mamo" ;)

ocenił(a) film na 9
Federica

nie można oceniać jednakowo wszystkich dzieci pod kategorie wiekową, to zależy od ich dojrzałości i obcowania z kinem i produkcjami filmowymi, książkami i tym co oglądają. Ja byłam z moja 3 latka która bardzo dobrze zna Piotrusia Pana z bajek i książęk, film oglądała z przejęciem, fakt były momenty grozy ale pomimo to chciała oglądać dalej, film bardzo jej się podobał ( córka pierwszy raz była w kinie jak miała 22 miesiące i od tego czasu chodzimy na wszystkie godne premiery ) A jak dla mnie osoby dorosłej oceniam go jako GENIALNY, piękne kostiumy, muzyka, cała oprawa i gra aktorska.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones