PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=704580}
6,1 17 136
ocen
6,1 10 1 17136
4,2 4
oceny krytyków
Piotruś. Wyprawa do Nibylandii
powrót do forum filmu Piotruś. Wyprawa do Nibylandii

Nie potrafię zrozumieć w historii, którą każdy z nas zna kapitan Hook jest wrogiem Piotrusia a tutaj jego przyjacielem. Owszem podoba mi się jak film się skończył (nawet popłakałem się na momencie gdzie Piotruś spotka matkę) ale brakuje mi tego co się stało z Hookem. Czy mógłby mi to ktoś wytłumaczyć?!

ocenił(a) film na 8
12Natsu_Eater34

Po prostu Czarnobrodym jest tu nazwany Hook, a przyjaciel głównego bohatera ma takie nazwisko "dla jaj".

ocenił(a) film na 7
Shiloh

oj, ktoś nie oglądał uważnie :)

12Natsu_Eater34

To jest historia, która miała miejsce przed wydarzeniami, które wszyscy znamy. Na początku lektorka mówi, że "czasami przyjaciele stają się wrogami, a wrogowie przyjaciółmi". Również na końcu Piortuś pyta Hooka, czy zawsze będą już przyjaciółmi, na co Hook odpowiada: "Zawsze! Co mogłoby pójść nie tak?" Jak wszyscy wiemy, tak się nie stało. Dlatego tutaj widz musi tylko domyślać się, co takiego mogło ich poróżnić. Przyznam, że po obejrzeniu tego filmu odczuwam pewien niedosyt - myślałam, że w tym filmie dowiem się, dlaczego Piotruś i Hook zostali wrogami. Polecam dwuodcinkowy serial "Nibylandia" - to zdecydowanie mój faworyt, jeśli chodzi o filmy "jak to wszystko się zaczęło". Ale ten film też coś w sobie ma :) Hehe bardzo podobało mi się, gdy Hook wystraszył się aligatora, gdy Tygrysia Lilia o nim wspominała :) Wiadomo, że przecież w dalszej historii to Piotruś doprowadził do tego, że Hook stracił dłoń (aligator odgryzł mu ją). A w "Hooku" z Robinem Williamsem jest wspomniany Czarnobrody. Ma to miejsce, gdy Hook rozmawia z p. Smee i chwali się, że jest wielkim wodzem, że pokonał przecież słynnego Czarnobrodego :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones