PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=792856}

Pierwsza walka

First Match
6,1 1 665
ocen
6,1 10 1 1665
Pierwsza walka
powrót do forum filmu Pierwsza walka

Czy netflix próbuje nam wcisnąć kolejną antyrasistowskie przesłanie zaraz po bright? Czy może jest to zwyczajna sportowa historia z dramatem rodzinnym w tle?

ocenił(a) film na 2
Skril3x

głupi film oglądałem nie polecam

ocenił(a) film na 7
gzrecords

Głupi bo?
Bo pokazuje tragedię niechcianego dziecka, które przegrany życiowo "ojciec" - nieudacznik próbuje wykorzystać do swoich celów?
Może takich historii nie spotyka się na co dzień w życiu, ale są niestety.

ocenił(a) film na 2
kodipar_78

ale to nie zmienia faktu że ten film MI się nie podobał , dla ciebie może być super

ocenił(a) film na 7
gzrecords

Głupi, a nie podobał to inne rzeczy. Spałem tylko dlaczego uważasz, że jest głupi.

ocenił(a) film na 2
kodipar_78

Ten film był głupi i dlatego mi się nie podobał to jest to samo ,jak by był fajny to by mi się podobal ,a pytasz dlaczego uważam ze głupi ,moja odpowiedz brzmi bo mi się nie podobal i nudził mnie ten film a nudził mnie bo jest głupi

ocenił(a) film na 7
gzrecords

Obejrzyj np. "Dom z papieru" 1 i 2 sezon. Jest głupi, bo jest pełen absurdów, które w realu nie miały by raczej szans na urzeczywistnienie. Jednocześnie jest fajny, bo akcja leci, cały czas coś się dzieje i fajnie się ogląda bo się człowiek nie nudzi za bardzo tylko czeka co dalej.
Dla mnie głupi i nie podobał to jednak nie to samo, ale każdy ma swoje zdanie.

ocenił(a) film na 2
kodipar_78

oglądałem dom z papieru i dla mnie to fajny serial , film nie musi być odwzorowany w 100% z realnym życiem , bo takie filmy były by w większości głupie i nudne , nawet niektóre filmu które są na faktach to tez są trochę pozmieniane żeby fajnie się oglądało , film to ma być rozrywka

ocenił(a) film na 6
Skril3x

Spoko film, polecam

ocenił(a) film na 6
Skril3x

tak jak mówisz "jest to zwyczajna sportowa historia z dramatem rodzinnym w tle" bez żadnego wciskania rasowych podtekstów

Skril3x

Dla mnie film 8/10 polecam.

ocenił(a) film na 7
Skril3x

Powiem tak: ja p*&dolę, co ja tu robię? Oglądam jakiś film o czarnych.
Całkiem niezły film o czarnych.
Polecam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones