PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788329}

Pierwsza noc oczyszczenia

The First Purge
5,2 18 320
ocen
5,2 10 1 18320
4,3 6
ocen krytyków
Pierwsza noc oczyszczenia
powrót do forum filmu Pierwsza noc oczyszczenia

Uf !

ocenił(a) film na 2

29 min.i dałem sobie spokój ! Wam też to radzę .

ocenił(a) film na 7
parszywykutafon

To, że Tobie się nie podobało nie oznacza, że innym ma się nie podobać. Kwestia gustu :)

ocenił(a) film na 2
masachiko

błagam powiedz że żartujesz

ocenił(a) film na 7
parszywykutafon

Nie, nie żartuję. Przecież gusta są różne. Nie oczekiwałam od tego filmu nie wiadomo czego. Znałam trzy poprzednie części i wiedziałam czego się spodziewać. Czy w takim razie mój gust filmowy jest poniżej krytyki? Nawet jeśli, to i tak ok ;)

ocenił(a) film na 2
masachiko

no , powiem Ci tak , pozwoliłem sobie obejrzec Twoje polubienia , lubisz dobre kino , ciekawe kino . Zdziwiłem sie zatem iż dajesz 7 takiemu ........czemuś .Ten ..... film jest taki jaki powinien być , czyli po 1szej ciekawej czesci , kazda nast . jest słabsza ...tutaj mamy cz. 4 - kiepską i to bardzo kiepską , tak jak można sie było tego spodziewać .Ale skoro dałas 7 i piszesz o swoim guście .....majac w pamieci obrazy którym wczesniej dałas podobną ocenę , to przyznaję sie że ..... nie rozumiem .Bez urazy .

Wyrazy szacunku

Pozdrawiam serdecznie z Wrocławia

ocenił(a) film na 7
parszywykutafon

Dziękuję, to miłe co napisałeś. Lubię ambitne kino ale również i takie, które po prostu samą koncepcją wzbudzają ciekowość- pomijając zmarnowany potencjał. Musisz wziąć pod uwagę to, że jestem rocznik 81- uwielbiam „kino kopane” z Seagal’em, Stallone, Van Damem. Zostałam naznaczona w dzieciństwie takim kinem i nadal mam do niego sentyment. Są filmy po których nie spodziewam się większych doznań intelektualnych ale nigdy nie obejrzałam typowo babskiego filmu romantycznego i mogę się założyć, że te filmowe love byłoby dla mnie dużo bardziej traumatycznym przeżyciem od „zabili go i uciekł” :D PS. Napisałeś mi w naprawdę fajny sposób, więc jakim cudem nazwales się parszywym kutafonem?? ;)

ocenił(a) film na 2
masachiko

moj nick tutaj to nic w porownaniu np takim haslem do mojeo konta na fbooku . Pozdro

parszywykutafon

nie radź bo radzić może osoba kompetentna ty taką nie jesteś,mam wszystkie częsci nocy oczyszczonej na bluray tą tez kupuje

ocenił(a) film na 2
jacobs1983

ciesze sie ze ty jestes kompetentny , jestes 35 letnim czlowiekiem oceniajacym Avengers na 9 .Zblizasz sie do 40-tki więc zapewne za kilkanaście lat Spidermena ocenisz na 10 . Co jest z tobą ? nadrabiasz brakujące dzieciństwo ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones